Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna813683
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy7641
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne549117
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe50056
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1470720
Ikona - strzałka prawaZarządzenia85717
Ikona - strzałka prawa200410047
Ikona - strzałka prawa200510954
Ikona - strzałka prawa200612223
Ikona - strzałka prawa200713384
Ikona - strzałka prawa200812738
Ikona - strzałka prawa200910531
Ikona - strzałka prawa201010800
Ikona - strzałka prawa201111018
Ikona - strzałka prawa20129950
Ikona - strzałka prawa201311249
Ikona - strzałka prawa201410019
Ikona - strzałka prawa201514824
Ikona - strzałka prawa20169700
Ikona - strzałka prawa201710513
Ikona - strzałka prawa20186781
Ikona - strzałka prawa20197238
Ikona - strzałka prawa20207092
Ikona - strzałka prawa20214080
Ikona - strzałka prawa20222425
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1349401
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych8749
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki142809
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie74944
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów6967
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich47773
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień17082
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy19098
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego15373
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami12130
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12351
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu5461
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych6016
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11020
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe4457
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów8670
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe2332
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne140330
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów7502
Ikona - strzałka prawa20186177
Ikona - strzałka prawa20193884
Ikona - strzałka prawa20202594
Ikona - strzałka prawa20211417
Ikona - strzałka prawa2022865
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO58225
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne20942
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw2431
Ikona - strzałka prawaPetycje7937
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza5020
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów17232
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów12070
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady7041
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej7040
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego5014
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych3859
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2888
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2171
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta59624
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy29546
Ikona - strzałka prawaSkarbnik26995
Ikona - strzałka prawaRada Miasta72800
Ikona - strzałka prawaSesje - program167386
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202334619
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201818666
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły20319
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20239796
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201815810
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201415214
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201015841
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066442
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20026406
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19986020
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945899
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań4412
Ikona - strzałka prawa2022601
Ikona - strzałka prawa20211514
Ikona - strzałka prawa20201602
Ikona - strzałka prawa201928186
Ikona - strzałka prawa20182128
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady28694
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał28029
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202319075
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201825544
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201432807
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201019027
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200615913
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200216446
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19988838
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19948576
Ikona - strzałka prawaUchwały20522
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20238425
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201439568
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201094850
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200630037
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200221635
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199819440
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199418580
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20236914
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy3585
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań10852
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej93961
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202321648
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201857330
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201448916
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20107908
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna7741
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego6250
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej6328
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5733
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego6123
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20068411
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5443
Ikona - strzałka prawaProtokoły5540
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5463
Ikona - strzałka prawaProtokoły5107
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5172
Ikona - strzałka prawaProtokoły5215
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5358
Ikona - strzałka prawaProtokoły5109
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5349
Ikona - strzałka prawaProtokoły5417
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20026132
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5647
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5497
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej6292
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5966
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego5553
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5382
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia5606
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19986191
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia5469
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5537
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5446
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5278
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5227
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5414
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19946193
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia5262
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5285
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5089
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5296
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5309
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa5238
Ikona - strzałka prawaWydziały65363
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich14947
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy11328
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami37921
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej14300
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych4774
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego18036
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu5760
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego13439
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska15776
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych57685
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe82314
Ikona - strzałka prawa20176861
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3226
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3544
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.3542
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3721
Ikona - strzałka prawaRadni4062
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska4327
Ikona - strzałka prawa20186082
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2497
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1801
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2460
Ikona - strzałka prawaRadni2910
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2326
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2368
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2895
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2593
Ikona - strzałka prawa20194258
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2109
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2479
Ikona - strzałka prawaRadni2416
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2995
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2472
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1797
Ikona - strzałka prawa20204104
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1209
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1852
Ikona - strzałka prawaRadni1525
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1873
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1626
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2032
Ikona - strzałka prawa20214903
Ikona - strzałka prawaBurmistrz782
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1131
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne1130
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1063
Ikona - strzałka prawaRadni877
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1675
Ikona - strzałka prawaPrezes Zarządu SIM SMS Sp. z.o.o228
Ikona - strzałka prawa20221374
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska934
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych14981
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna14721
Ikona - strzałka prawaKontrole40808
Ikona - strzałka prawa2022338
Ikona - strzałka prawa2021 i wcześniejsze311
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku23766
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności31978
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe16726
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202433048
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw5665
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe5018
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut31198
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny26313
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy5766
Ikona - strzałka prawaUchwały8066
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał93316
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi7094
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego54031
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie55831
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2280
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej70752
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych34597
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej43483
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna26314
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie33578
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska52482
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa12313
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie2344
Ikona - strzałka prawaŻłobek w Piaskach
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane37991
Ikona - strzałka prawaBudżet 200319744
Ikona - strzałka prawaBudżet 200415098
Ikona - strzałka prawaBudżet 200543418
Ikona - strzałka prawaBudżet 200612478
Ikona - strzałka prawaBudżet 200714865
Ikona - strzałka prawaBudżet 200818323
Ikona - strzałka prawaBudżet 200916021
Ikona - strzałka prawaBudżet 201018214
Ikona - strzałka prawaBudżet 201115940
Ikona - strzałka prawaBudżet 201220363
Ikona - strzałka prawaBudżet 201327848
Ikona - strzałka prawaBudżet 201412984
Ikona - strzałka prawaBudżet 201512340
Ikona - strzałka prawaBudżet 201613121
Ikona - strzałka prawaBudżet 20179501
Ikona - strzałka prawaBudżet 20189507
Ikona - strzałka prawaBudżet 20197448
Ikona - strzałka prawaBudżet 20205991
Ikona - strzałka prawaBudżet 20214761
Ikona - strzałka prawaBudżet 20221802
Ikona - strzałka prawaNarzędzia9700
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu15929
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian23876
Ikona - strzałka prawaArchiwum16816
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego15307
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów14956
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi14601

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-10-04 12:24:35, zmian dokonał(a): Wojciech Abramowicz

WCAG 2.0 (Level AA)