Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna629318
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 2020489
Ikona - strzałka prawaAkty prawne242
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia216
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych161
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne264
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu196
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy1723
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne433554
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe42830
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia956228
Ikona - strzałka prawaZarządzenia68757
Ikona - strzałka prawa20047986
Ikona - strzałka prawa20058609
Ikona - strzałka prawa20069904
Ikona - strzałka prawa200711097
Ikona - strzałka prawa200810865
Ikona - strzałka prawa20098713
Ikona - strzałka prawa20108777
Ikona - strzałka prawa20119299
Ikona - strzałka prawa20128072
Ikona - strzałka prawa20139300
Ikona - strzałka prawa20148168
Ikona - strzałka prawa201511357
Ikona - strzałka prawa20167595
Ikona - strzałka prawa20178126
Ikona - strzałka prawa20184495
Ikona - strzałka prawa20194462
Ikona - strzałka prawa20201207
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1063458
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki102542
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie57464
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów4720
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich27260
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień10656
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy10386
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego8232
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami7567
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej7902
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3525
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3809
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5971
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1006
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów1147
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe553
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne100108
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów3540
Ikona - strzałka prawa20183696
Ikona - strzałka prawa20191722
Ikona - strzałka prawa2020275
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO35112
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne14762
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw792
Ikona - strzałka prawaPetycje2058
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza1591
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów14226
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów9883
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady5017
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej4175
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2941
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych1249
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury787
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta51189
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy26185
Ikona - strzałka prawaSkarbnik23797
Ikona - strzałka prawaRada Miasta61362
Ikona - strzałka prawaSesje - program126870
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202312324
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188172
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły16857
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234340
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201813576
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412990
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013904
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064848
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024635
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984382
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944351
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1344
Ikona - strzałka prawa202060
Ikona - strzałka prawa20191175
Ikona - strzałka prawa2018764
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady23006
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał22410
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236705
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201820780
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201426264
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201014707
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200611962
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200212213
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19986611
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19946369
Ikona - strzałka prawaUchwały17254
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232962
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201434620
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201081851
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200624319
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200216725
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199814130
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199413734
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20232896
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy1339
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań2980
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej67791
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235578
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201831177
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201434346
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106339
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5985
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4814
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4888
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4374
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4705
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066308
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4010
Ikona - strzałka prawaProtokoły3870
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4066
Ikona - strzałka prawaProtokoły3767
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3781
Ikona - strzałka prawaProtokoły3669
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3918
Ikona - strzałka prawaProtokoły3855
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3916
Ikona - strzałka prawaProtokoły4152
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024686
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4055
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3977
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4453
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4009
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4114
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3908
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4020
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984560
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4057
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4012
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3937
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3788
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3845
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3874
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944606
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3797
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3762
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3737
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3900
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3796
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3659
Ikona - strzałka prawaWydziały56283
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich12410
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy9316
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami26654
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11671
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych3198
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego15312
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4056
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego10448
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska12106
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych49417
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe70983
Ikona - strzałka prawa20134988
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2720
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2983
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3383
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3218
Ikona - strzałka prawaRadni3397
Ikona - strzałka prawa20146252
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2116
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2431
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3124
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3194
Ikona - strzałka prawaRadni4297
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2831
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2739
Ikona - strzałka prawa20154571
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2290
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2464
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2748
Ikona - strzałka prawaRadni2757
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2480
Ikona - strzałka prawa20165502
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1918
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2668
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2421
Ikona - strzałka prawaRadni2511
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2156
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2409
Ikona - strzałka prawa20175045
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1735
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2031
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2150
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1840
Ikona - strzałka prawaRadni2511
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2262
Ikona - strzałka prawa20183922
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji661
Ikona - strzałka prawaBurmistrz512
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik937
Ikona - strzałka prawaRadni1204
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli760
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.828
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1328
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1006
Ikona - strzałka prawa2019380
Ikona - strzałka prawaBurmistrz148
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik152
Ikona - strzałka prawaRadni178
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli166
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.146
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska100
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych12967
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12772
Ikona - strzałka prawaKontrole30670
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku19319
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności18321
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe11436
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202424596
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw3319
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe2539
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut26604
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny21442
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy3474
Ikona - strzałka prawaUchwały8019
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał71177
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi5036
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego41102
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie46581
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe422
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej50230
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych26882
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej35339
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna21922
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie30060
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska43190
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa9569
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie115
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane30009
Ikona - strzałka prawaBudżet 200316290
Ikona - strzałka prawaBudżet 200412699
Ikona - strzałka prawaBudżet 200535672
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610713
Ikona - strzałka prawaBudżet 200712164
Ikona - strzałka prawaBudżet 200815000
Ikona - strzałka prawaBudżet 200912903
Ikona - strzałka prawaBudżet 201014556
Ikona - strzałka prawaBudżet 201112285
Ikona - strzałka prawaBudżet 201214741
Ikona - strzałka prawaBudżet 201320050
Ikona - strzałka prawaBudżet 20149704
Ikona - strzałka prawaBudżet 20158608
Ikona - strzałka prawaBudżet 20168142
Ikona - strzałka prawaBudżet 20175941
Ikona - strzałka prawaBudżet 20185103
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192445
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020213
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7778
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13358
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian17337
Ikona - strzałka prawaArchiwum13863
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12088
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12409
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi12420

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-04-01 14:30:4, zmian dokonał(a): Dariusz Treliński

WCAG 2.0 (Level AA)