Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna697731
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20203770
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1590
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1749
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych1150
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1891
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1585
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji881
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201707
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211178
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy3632
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne462775
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe45889
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1143139
Ikona - strzałka prawaZarządzenia75608
Ikona - strzałka prawa20048641
Ikona - strzałka prawa20059330
Ikona - strzałka prawa200610617
Ikona - strzałka prawa200711831
Ikona - strzałka prawa200811480
Ikona - strzałka prawa20099367
Ikona - strzałka prawa20109339
Ikona - strzałka prawa20119848
Ikona - strzałka prawa20128631
Ikona - strzałka prawa20139955
Ikona - strzałka prawa20148799
Ikona - strzałka prawa201513382
Ikona - strzałka prawa20168265
Ikona - strzałka prawa20179022
Ikona - strzałka prawa20185279
Ikona - strzałka prawa20195556
Ikona - strzałka prawa20204856
Ikona - strzałka prawa2021528
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1176783
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych1013
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki119352
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie65016
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów5604
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień13036
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich35197
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy13746
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego10834
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami9359
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej9417
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4143
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych4575
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego7558
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne116764
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2247
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów3223
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe1178
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów4738
Ikona - strzałka prawa20184697
Ikona - strzałka prawa20192547
Ikona - strzałka prawa20201302
Ikona - strzałka prawa2021104
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO43118
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne18338
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw1363
Ikona - strzałka prawaPetycje4519
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza3097
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów15322
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów10634
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady5726
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej5188
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego3658
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych2196
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1523
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności416
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta54955
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy27365
Ikona - strzałka prawaSkarbnik24901
Ikona - strzałka prawaRada Miasta65460
Ikona - strzałka prawaSesje - program142680
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202319366
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201811707
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły18262
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236387
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814400
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201413743
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201014450
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065311
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025085
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984882
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944845
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań2910
Ikona - strzałka prawa202168
Ikona - strzałka prawa2020695
Ikona - strzałka prawa201926750
Ikona - strzałka prawa20181223
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady25438
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał24608
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202311536
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201822847
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201428628
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201016363
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200613354
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200213674
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19987390
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19947096
Ikona - strzałka prawaUchwały18461
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235073
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201436354
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201086417
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200626206
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200218269
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199815875
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199415249
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20234858
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy2108
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań6422
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej77941
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202310347
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201840111
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201439542
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106867
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna6576
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5284
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5352
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4803
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5122
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20067059
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4514
Ikona - strzałka prawaProtokoły4343
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4527
Ikona - strzałka prawaProtokoły4231
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4268
Ikona - strzałka prawaProtokoły4102
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4401
Ikona - strzałka prawaProtokoły4276
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4415
Ikona - strzałka prawaProtokoły4542
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025158
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4540
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4393
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4999
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4534
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4600
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4312
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4495
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985080
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4529
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4508
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4375
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4235
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4304
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4310
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945129
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia4322
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4200
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4167
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4351
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4261
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa4116
Ikona - strzałka prawaWydziały59563
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich13186
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy10057
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami30753
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12501
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych3748
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego16257
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4546
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11792
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska13457
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych52464
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe75146
Ikona - strzałka prawa20146877
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2539
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2937
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3648
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3674
Ikona - strzałka prawaRadni4819
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3333
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3263
Ikona - strzałka prawa20155138
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2744
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2999
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3247
Ikona - strzałka prawaRadni3249
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2941
Ikona - strzałka prawa20166136
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2323
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3190
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2925
Ikona - strzałka prawaRadni3000
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2641
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2928
Ikona - strzałka prawa20175665
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2230
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2536
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2604
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2336
Ikona - strzałka prawaRadni3039
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2987
Ikona - strzałka prawa20184838
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1246
Ikona - strzałka prawaBurmistrz932
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1483
Ikona - strzałka prawaRadni1809
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1304
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1349
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1893
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1556
Ikona - strzałka prawa20192606
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1096
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1357
Ikona - strzałka prawaRadni1288
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1240
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1248
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska810
Ikona - strzałka prawa2020736
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska557
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych13621
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna13390
Ikona - strzałka prawaKontrole33542
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku20960
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności23108
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe13408
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202427978
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw4160
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe3375
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut28179
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny23043
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy4223
Ikona - strzałka prawaUchwały8029
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał80027
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi5777
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego46407
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie50585
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe954
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej58417
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych30010
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej38394
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna23223
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie31227
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska46205
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa10525
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie900
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane32416
Ikona - strzałka prawaBudżet 200317243
Ikona - strzałka prawaBudżet 200413543
Ikona - strzałka prawaBudżet 200538185
Ikona - strzałka prawaBudżet 200611318
Ikona - strzałka prawaBudżet 200713112
Ikona - strzałka prawaBudżet 200816184
Ikona - strzałka prawaBudżet 200914034
Ikona - strzałka prawaBudżet 201015848
Ikona - strzałka prawaBudżet 201113609
Ikona - strzałka prawaBudżet 201216732
Ikona - strzałka prawaBudżet 201322741
Ikona - strzałka prawaBudżet 201410906
Ikona - strzałka prawaBudżet 20159938
Ikona - strzałka prawaBudżet 201611316
Ikona - strzałka prawaBudżet 20177309
Ikona - strzałka prawaBudżet 20186873
Ikona - strzałka prawaBudżet 20194334
Ikona - strzałka prawaBudżet 20202321
Ikona - strzałka prawaBudżet 202197
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8318
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu14107
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19381
Ikona - strzałka prawaArchiwum14685
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12896
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów13161
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi13155

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-03-08 15:20:31, zmian dokonał(a): Jacek Mróz

WCAG 2.0 (Level AA)