Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna523792
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019209
Ikona - strzałka prawaAkty prawne50
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia63
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych55
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne62
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu56
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne396881
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe40724
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia798888
Ikona - strzałka prawaZarządzenia62824
Ikona - strzałka prawa20046992
Ikona - strzałka prawa20057703
Ikona - strzałka prawa20068848
Ikona - strzałka prawa200710049
Ikona - strzałka prawa20089913
Ikona - strzałka prawa20097737
Ikona - strzałka prawa20107642
Ikona - strzałka prawa20118595
Ikona - strzałka prawa20127343
Ikona - strzałka prawa20138455
Ikona - strzałka prawa20147382
Ikona - strzałka prawa20159657
Ikona - strzałka prawa20166638
Ikona - strzałka prawa20176856
Ikona - strzałka prawa20182949
Ikona - strzałka prawa20191125
Ikona - strzałka prawaPrzetargi953081
Ikona - strzałka prawaArchiwum30
Ikona - strzałka prawaWyniki86614
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie51128
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów3928
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich20212
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień8174
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy7239
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego6573
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6088
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej6201
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2809
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3117
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5060
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne86225
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2020
Ikona - strzałka prawa20181553
Ikona - strzałka prawa2019279
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO28681
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne12896
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw224
Ikona - strzałka prawaPetycje311
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza423
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13041
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów8869
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4162
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3147
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2129
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych288
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury137
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta46931
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy24812
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22465
Ikona - strzałka prawaRada Miasta55988
Ikona - strzałka prawaSesje - program109733
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233041
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20184073
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15564
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023928
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812394
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412237
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013268
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064368
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024169
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983880
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943893
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań390
Ikona - strzałka prawa2019250
Ikona - strzałka prawa2018273
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady20488
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał19404
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231573
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201818055
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201423602
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201012963
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200610489
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200210802
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985666
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945531
Ikona - strzałka prawaUchwały16001
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023828
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201432261
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201076726
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200622447
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215276
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199812685
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199412193
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-2023788
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy458
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań757
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej57254
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231102
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201820952
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201428990
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105781
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5414
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4371
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4411
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3931
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4298
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065483
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3576
Ikona - strzałka prawaProtokoły3489
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3662
Ikona - strzałka prawaProtokoły3355
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3384
Ikona - strzałka prawaProtokoły3252
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3480
Ikona - strzałka prawaProtokoły3488
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3501
Ikona - strzałka prawaProtokoły3750
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024226
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3633
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3582
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3973
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3594
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3668
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3479
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3601
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984084
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3629
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3567
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3538
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3356
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3385
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3489
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944072
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3407
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3328
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3322
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3472
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3384
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3248
Ikona - strzałka prawaWydziały52719
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11420
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8619
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami23010
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10826
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2654
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14435
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3537
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9476
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska10591
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych46052
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe63853
Ikona - strzałka prawa20025838
Ikona - strzałka prawaRadni3970
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7340
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3838
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3849
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3777
Ikona - strzałka prawa20035308
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5808
Ikona - strzałka prawaRadni4075
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3659
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3876
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3572
Ikona - strzałka prawa20046599
Ikona - strzałka prawaRadni4237
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4272
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4028
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4307
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4147
Ikona - strzałka prawa20056147
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3863
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3752
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3528
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4125
Ikona - strzałka prawaRadni3549
Ikona - strzałka prawa20067712
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4245
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4176
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3967
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4894
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3928
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4695
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3402
Ikona - strzałka prawa20076578
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3913
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3837
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4268
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3291
Ikona - strzałka prawaRadni3409
Ikona - strzałka prawa20085705
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3363
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3037
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3251
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3081
Ikona - strzałka prawaRadni3712
Ikona - strzałka prawa20094750
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2904
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2903
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3044
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2887
Ikona - strzałka prawaRadni3165
Ikona - strzałka prawa20106347
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3382
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2256
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2475
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2558
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2672
Ikona - strzałka prawaRadni3682
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20103039
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji3008
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3336
Ikona - strzałka prawa20117699
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2569
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2907
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3919
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3064
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.3991
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.3061
Ikona - strzałka prawa20124272
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2260
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2591
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3142
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2541
Ikona - strzałka prawaRadni2522
Ikona - strzałka prawa20134459
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2286
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2527
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2847
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2792
Ikona - strzałka prawaRadni2917
Ikona - strzałka prawa20145510
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1703
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1971
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2628
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2779
Ikona - strzałka prawaRadni3729
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2330
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2152
Ikona - strzałka prawa20153861
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1778
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1969
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2238
Ikona - strzałka prawaRadni2199
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2050
Ikona - strzałka prawa20164546
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1513
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2028
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1884
Ikona - strzałka prawaRadni1938
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1676
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1878
Ikona - strzałka prawa20173768
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1195
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1391
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1461
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1209
Ikona - strzałka prawaRadni1735
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1414
Ikona - strzałka prawa20181519
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji77
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik44
Ikona - strzałka prawaRadni110
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli50
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska676
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji435
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych11804
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12100
Ikona - strzałka prawaKontrole27588
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku17674
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności15503
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe9424
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202420872
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2329
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1661
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24848
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19371
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2583
Ikona - strzałka prawaUchwały8000
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał63459
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4322
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego35880
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie43525
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej43517
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych24033
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej32572
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna20585
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie28737
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska40010
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8480
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27476
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315250
Ikona - strzałka prawaBudżet 200411863
Ikona - strzałka prawaBudżet 200532927
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610084
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711151
Ikona - strzałka prawaBudżet 200813781
Ikona - strzałka prawaBudżet 200911831
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013236
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111004
Ikona - strzałka prawaBudżet 201212768
Ikona - strzałka prawaBudżet 201317487
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148413
Ikona - strzałka prawaBudżet 20157138
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165469
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174373
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182635
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019302
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7203
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12559
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15799
Ikona - strzałka prawaArchiwum12882
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11260
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11692
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11586

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-03-22 15:04:4, zmian dokonał(a): Dariusz Treliński

WCAG 2.0 (Level AA)