Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna541606
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191498
Ikona - strzałka prawaAkty prawne351
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia510
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych220
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne548
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu337
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne406632
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe41105
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia825836
Ikona - strzałka prawaZarządzenia63887
Ikona - strzałka prawa20047076
Ikona - strzałka prawa20057821
Ikona - strzałka prawa20068969
Ikona - strzałka prawa200710156
Ikona - strzałka prawa200810006
Ikona - strzałka prawa20097818
Ikona - strzałka prawa20107734
Ikona - strzałka prawa20118675
Ikona - strzałka prawa20127441
Ikona - strzałka prawa20138558
Ikona - strzałka prawa20147481
Ikona - strzałka prawa20159898
Ikona - strzałka prawa20166771
Ikona - strzałka prawa20177048
Ikona - strzałka prawa20183118
Ikona - strzałka prawa20191775
Ikona - strzałka prawaPrzetargi970007
Ikona - strzałka prawaArchiwum30
Ikona - strzałka prawaWyniki89161
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie52276
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów4054
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień8582
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich21129
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy7624
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego6910
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6320
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej6442
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2910
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3199
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5146
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe107
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów136
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe81
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne88528
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2296
Ikona - strzałka prawa20181763
Ikona - strzałka prawa2019438
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO29496
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne13144
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw272
Ikona - strzałka prawaPetycje503
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza589
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13215
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów9091
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4285
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3315
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2280
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych416
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury237
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta48094
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy25069
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22706
Ikona - strzałka prawaRada Miasta56964
Ikona - strzałka prawaSesje - program112819
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234431
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20184635
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15742
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231977
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812532
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412311
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013322
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064418
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024225
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983934
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943947
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań496
Ikona - strzałka prawa2019350
Ikona - strzałka prawa2018353
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady20905
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał20041
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232504
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201818611
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201424114
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201013230
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200610716
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200211004
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985776
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945655
Ikona - strzałka prawaUchwały16177
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231195
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201432643
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201077727
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200622737
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215458
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199812874
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199412365
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20231084
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy576
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań953
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej59014
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231597
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201822377
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201429766
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105851
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5502
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4420
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4468
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3977
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4350
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065590
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3628
Ikona - strzałka prawaProtokoły3536
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3709
Ikona - strzałka prawaProtokoły3403
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3430
Ikona - strzałka prawaProtokoły3303
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3535
Ikona - strzałka prawaProtokoły3523
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3552
Ikona - strzałka prawaProtokoły3800
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024284
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3682
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3630
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4044
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3638
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3724
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3526
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3651
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984140
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3673
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3618
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3588
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3402
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3436
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3533
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944141
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3461
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3372
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3369
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3522
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3435
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3302
Ikona - strzałka prawaWydziały53371
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11535
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8709
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami23558
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10958
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2713
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14566
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3600
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9582
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska10810
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych46606
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe65285
Ikona - strzałka prawa20025902
Ikona - strzałka prawaRadni4019
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7435
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3888
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3893
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3825
Ikona - strzałka prawa20035367
Ikona - strzałka prawaRadni4118
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5896
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3613
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3930
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3714
Ikona - strzałka prawa20046653
Ikona - strzałka prawaRadni4292
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4366
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4199
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4088
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4333
Ikona - strzałka prawa20056206
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3806
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3921
Ikona - strzałka prawaRadni3606
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4170
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3575
Ikona - strzałka prawa20067780
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4305
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3984
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4945
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4012
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4215
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4757
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3454
Ikona - strzałka prawa20076635
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3959
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3894
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4335
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3349
Ikona - strzałka prawaRadni3471
Ikona - strzałka prawa20085761
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3413
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3086
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3297
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3130
Ikona - strzałka prawaRadni3762
Ikona - strzałka prawa20094811
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2960
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2959
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3090
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2940
Ikona - strzałka prawaRadni3210
Ikona - strzałka prawa20106408
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3427
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2308
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2518
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2607
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2723
Ikona - strzałka prawaRadni3730
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20103093
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji3053
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3381
Ikona - strzałka prawa20117760
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2615
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2951
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3974
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3110
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.4034
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.3107
Ikona - strzałka prawa20124329
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2305
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2637
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3196
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2588
Ikona - strzałka prawaRadni2561
Ikona - strzałka prawa20134507
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2333
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2578
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2905
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2833
Ikona - strzałka prawaRadni2966
Ikona - strzałka prawa20145610
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1750
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2014
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2676
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2825
Ikona - strzałka prawaRadni3802
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2378
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2233
Ikona - strzałka prawa20153961
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1828
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2022
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2298
Ikona - strzałka prawaRadni2267
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2104
Ikona - strzałka prawa20164683
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1560
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2118
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1947
Ikona - strzałka prawaRadni2016
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1736
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1956
Ikona - strzałka prawa20174185
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1303
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1552
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1657
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1396
Ikona - strzałka prawaRadni1918
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1582
Ikona - strzałka prawa20181826
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji148
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik140
Ikona - strzałka prawaRadni227
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli127
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska762
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji512
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych11920
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12215
Ikona - strzałka prawaKontrole28047
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku17977
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności15897
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe9728
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202421605
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2503
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1808
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25162
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19741
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2725
Ikona - strzałka prawaUchwały8000
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał64566
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4450
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego36652
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie44049
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe25
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej44645
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych24519
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej33009
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna20819
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie28945
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska40500
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8655
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27830
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315405
Ikona - strzałka prawaBudżet 200411977
Ikona - strzałka prawaBudżet 200533279
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610159
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711296
Ikona - strzałka prawaBudżet 200813964
Ikona - strzałka prawaBudżet 200911972
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013404
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111194
Ikona - strzałka prawaBudżet 201213021
Ikona - strzałka prawaBudżet 201317815
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148570
Ikona - strzałka prawaBudżet 20157432
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165677
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174646
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183095
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019614
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7282
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12708
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16054
Ikona - strzałka prawaArchiwum13028
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11391
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11795
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11709

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-05-22 13:38:59, zmian dokonał(a): Anna Stawecka

WCAG 2.0 (Level AA)