Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna656675
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20202910
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1197
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1350
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych799
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1508
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1202
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji509
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020597
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy2503
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne441300
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe43528
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1009152
Ikona - strzałka prawaZarządzenia70479
Ikona - strzałka prawa20048191
Ikona - strzałka prawa20058886
Ikona - strzałka prawa200610134
Ikona - strzałka prawa200711332
Ikona - strzałka prawa200811065
Ikona - strzałka prawa20098940
Ikona - strzałka prawa20108964
Ikona - strzałka prawa20119478
Ikona - strzałka prawa20128279
Ikona - strzałka prawa20139535
Ikona - strzałka prawa20148380
Ikona - strzałka prawa201511993
Ikona - strzałka prawa20167831
Ikona - strzałka prawa20178381
Ikona - strzałka prawa20184726
Ikona - strzałka prawa20194810
Ikona - strzałka prawa20202473
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1094355
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki107369
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie59578
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów5000
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień11422
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich29734
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy11324
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego8965
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami8052
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej8313
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3733
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych4058
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego6555
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne104294
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1345
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów1666
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe745
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów3930
Ikona - strzałka prawa20184043
Ikona - strzałka prawa20192021
Ikona - strzałka prawa2020569
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO37650
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne15322
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw977
Ikona - strzałka prawaPetycje2668
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza2318
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów14565
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów10129
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady5258
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej4456
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego3179
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych1600
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1048
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta52059
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy26555
Ikona - strzałka prawaSkarbnik24148
Ikona - strzałka prawaRada Miasta62569
Ikona - strzałka prawaSesje - program131515
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202314640
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20189600
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły17278
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234967
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201813875
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201413237
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201014071
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065017
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024791
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984551
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944522
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1551
Ikona - strzałka prawa2020237
Ikona - strzałka prawa20191396
Ikona - strzałka prawa2018921
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady23725
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał23015
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20237880
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201821444
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201427022
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201015253
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200612400
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200212689
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19986866
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19946644
Ikona - strzałka prawaUchwały17674
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233540
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201435252
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201083156
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200624925
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200217217
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199814619
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199414226
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20233794
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy1576
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań3910
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej70522
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20237245
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201834795
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201436344
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106532
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna6178
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4968
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5047
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4529
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4842
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066572
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4192
Ikona - strzałka prawaProtokoły4010
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4216
Ikona - strzałka prawaProtokoły3947
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3956
Ikona - strzałka prawaProtokoły3816
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4086
Ikona - strzałka prawaProtokoły3994
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4090
Ikona - strzałka prawaProtokoły4285
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024858
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4215
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4109
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4619
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4173
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4270
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4045
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4165
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984728
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4211
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4162
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4077
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3939
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4004
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4005
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944790
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3950
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3913
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3883
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4052
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3942
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3820
Ikona - strzałka prawaWydziały57277
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich12662
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy9544
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami27847
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11935
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych3401
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego15617
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4224
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego10958
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska12499
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych50450
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe72707
Ikona - strzałka prawa20146464
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2253
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2607
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3291
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3376
Ikona - strzałka prawaRadni4491
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2998
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2920
Ikona - strzałka prawa20154772
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2462
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2649
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2927
Ikona - strzałka prawaRadni2936
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2635
Ikona - strzałka prawa20165718
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2059
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2861
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2587
Ikona - strzałka prawaRadni2667
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2311
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2579
Ikona - strzałka prawa20175242
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1889
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2211
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2315
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2003
Ikona - strzałka prawaRadni2682
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2503
Ikona - strzałka prawa20184335
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji867
Ikona - strzałka prawaBurmistrz660
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1143
Ikona - strzałka prawaRadni1413
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli942
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1034
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1525
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1192
Ikona - strzałka prawa20191224
Ikona - strzałka prawaBurmistrz575
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik611
Ikona - strzałka prawaRadni604
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli532
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.541
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska372
Ikona - strzałka prawa2020225
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska141
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych13189
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12980
Ikona - strzałka prawaKontrole31654
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku19756
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności19781
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe12042
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202425414
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw3599
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe2817
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27108
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny21961
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy3749
Ikona - strzałka prawaUchwały8020
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał74103
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi5261
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego42698
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie47398
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe585
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej52502
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych27785
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej35973
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna22339
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie30490
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska44103
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa9873
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie312
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane30849
Ikona - strzałka prawaBudżet 200316613
Ikona - strzałka prawaBudżet 200413000
Ikona - strzałka prawaBudżet 200536626
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610933
Ikona - strzałka prawaBudżet 200712485
Ikona - strzałka prawaBudżet 200815419
Ikona - strzałka prawaBudżet 200913312
Ikona - strzałka prawaBudżet 201015028
Ikona - strzałka prawaBudżet 201112739
Ikona - strzałka prawaBudżet 201215428
Ikona - strzałka prawaBudżet 201320926
Ikona - strzałka prawaBudżet 201410130
Ikona - strzałka prawaBudżet 20159076
Ikona - strzałka prawaBudżet 20168550
Ikona - strzałka prawaBudżet 20176444
Ikona - strzałka prawaBudżet 20185744
Ikona - strzałka prawaBudżet 20193050
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020739
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7960
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13617
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian18168
Ikona - strzałka prawaArchiwum14135
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12374
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12638
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi12680

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-07-03 15:16:07, zmian dokonał(a): Dariusz Treliński

WCAG 2.0 (Level AA)