Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna561120
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191878
Ikona - strzałka prawaAkty prawne445
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia613
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych296
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne639
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu422
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy499
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne413007
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe41470
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia858244
Ikona - strzałka prawaZarządzenia64716
Ikona - strzałka prawa20047512
Ikona - strzałka prawa20058069
Ikona - strzałka prawa20069361
Ikona - strzałka prawa200710613
Ikona - strzałka prawa200810474
Ikona - strzałka prawa20098289
Ikona - strzałka prawa20108288
Ikona - strzałka prawa20118822
Ikona - strzałka prawa20127551
Ikona - strzałka prawa20138675
Ikona - strzałka prawa20147608
Ikona - strzałka prawa201510143
Ikona - strzałka prawa20166902
Ikona - strzałka prawa20177257
Ikona - strzałka prawa20183743
Ikona - strzałka prawa20192320
Ikona - strzałka prawaPrzetargi987549
Ikona - strzałka prawaArchiwum31
Ikona - strzałka prawaWyniki91812
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie53239
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów4201
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień9000
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich22347
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8053
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego7151
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6549
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej6738
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3025
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3331
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5316
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe293
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów342
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe164
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne90327
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2514
Ikona - strzałka prawa20181976
Ikona - strzałka prawa2019619
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO30568
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne13417
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw430
Ikona - strzałka prawaPetycje746
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza769
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13421
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów9260
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4430
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3485
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2408
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych603
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury345
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta48692
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy25285
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22926
Ikona - strzałka prawaRada Miasta58022
Ikona - strzałka prawaSesje - program115973
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235713
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20185400
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15982
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232453
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812732
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412443
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013414
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064506
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024303
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984011
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944022
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań660
Ikona - strzałka prawa2019489
Ikona - strzałka prawa2018433
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady21375
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał20521
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233301
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201819106
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201424559
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201013548
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200611032
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200211275
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985919
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945797
Ikona - strzałka prawaUchwały16427
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231538
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201433093
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201078679
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200623090
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215702
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199813121
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199412582
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20231382
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy750
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań1232
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej61411
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232164
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201824337
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201430743
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105949
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5612
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4496
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4552
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4054
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4428
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065739
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3705
Ikona - strzałka prawaProtokoły3606
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3790
Ikona - strzałka prawaProtokoły3473
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3509
Ikona - strzałka prawaProtokoły3389
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3608
Ikona - strzałka prawaProtokoły3594
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3625
Ikona - strzałka prawaProtokoły3878
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024372
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3753
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3710
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4142
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3710
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3803
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3602
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3724
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984225
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3747
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3698
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3663
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3483
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3521
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3601
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944236
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3532
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3453
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3444
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3596
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3508
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3376
Ikona - strzałka prawaWydziały53936
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11730
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8841
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami24281
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11098
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2804
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14704
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3698
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9718
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska11102
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych47175
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe66808
Ikona - strzałka prawa20025995
Ikona - strzałka prawaRadni4105
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7545
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3963
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3959
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3905
Ikona - strzałka prawa20035450
Ikona - strzałka prawaRadni4181
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli6014
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3683
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4003
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3790
Ikona - strzałka prawa20046724
Ikona - strzałka prawaRadni4366
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4448
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4272
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4163
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4404
Ikona - strzałka prawa20056291
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3882
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4000
Ikona - strzałka prawaRadni3684
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4237
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3642
Ikona - strzałka prawa20067873
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4396
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji4066
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik5021
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4091
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4287
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4853
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3529
Ikona - strzałka prawa20076718
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4052
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3980
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4423
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3427
Ikona - strzałka prawaRadni3556
Ikona - strzałka prawa20085833
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3487
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3169
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3377
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3212
Ikona - strzałka prawaRadni3839
Ikona - strzałka prawa20094903
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3040
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3042
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3159
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3023
Ikona - strzałka prawaRadni3282
Ikona - strzałka prawa20106500
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3504
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2391
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2588
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2685
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2803
Ikona - strzałka prawaRadni3809
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20103170
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji3127
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3466
Ikona - strzałka prawa20117850
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2698
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3033
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4046
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3192
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.4118
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.3190
Ikona - strzałka prawa20124419
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2383
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2707
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3276
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2672
Ikona - strzałka prawaRadni2634
Ikona - strzałka prawa20134589
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2407
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2657
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2994
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2909
Ikona - strzałka prawaRadni3042
Ikona - strzałka prawa20145741
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1828
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2098
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2754
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2905
Ikona - strzałka prawaRadni3894
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2464
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2334
Ikona - strzałka prawa20154077
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1910
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2114
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2390
Ikona - strzałka prawaRadni2360
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2186
Ikona - strzałka prawa20164866
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1640
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2227
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2037
Ikona - strzałka prawaRadni2132
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1824
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2048
Ikona - strzałka prawa20174442
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1415
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1675
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1779
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1495
Ikona - strzałka prawaRadni2086
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1709
Ikona - strzałka prawa20182417
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji257
Ikona - strzałka prawaBurmistrz141
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik353
Ikona - strzałka prawaRadni476
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli291
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.227
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska870
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji622
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych12042
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12324
Ikona - strzałka prawaKontrole28551
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku18300
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności16219
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe10036
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202422159
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2680
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1939
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25484
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20136
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2881
Ikona - strzałka prawaUchwały8013
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał65879
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4562
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego37360
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie44620
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe97
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej45749
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych24901
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej33452
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna21077
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie29152
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska41068
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8820
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane28212
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315589
Ikona - strzałka prawaBudżet 200412120
Ikona - strzałka prawaBudżet 200533747
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610251
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711474
Ikona - strzałka prawaBudżet 200814153
Ikona - strzałka prawaBudżet 200912146
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013627
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111404
Ikona - strzałka prawaBudżet 201213344
Ikona - strzałka prawaBudżet 201318229
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148842
Ikona - strzałka prawaBudżet 20157678
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165926
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174931
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183576
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019896
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7381
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12840
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16307
Ikona - strzałka prawaArchiwum13188
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11509
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11904
Ikona - strzałka prawaAdministracja2
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11855

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-07-22 13:07:53, zmian dokonał(a): Jacek Mróz

WCAG 2.0 (Level AA)