Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna909031
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20244177
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1448
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia2032
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych1124
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1740
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1568
Ikona - strzałka prawaSIM SMS4280
Ikona - strzałka prawadokumenty do pobrania1802
Ikona - strzałka prawaogłoszenie o naborze wniosków1275
Ikona - strzałka prawawzór umowy partycypacji1018
Ikona - strzałka prawainformacje ogólne1359
Ikona - strzałka prawainformacje pomocnicze dotyczące dochodu990
Ikona - strzałka prawawizualizacje budynków1442
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy12200
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne621321
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe54147
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1839432
Ikona - strzałka prawaZarządzenia95811
Ikona - strzałka prawa200411629
Ikona - strzałka prawa200512460
Ikona - strzałka prawa200613935
Ikona - strzałka prawa200715111
Ikona - strzałka prawa200814241
Ikona - strzałka prawa200912008
Ikona - strzałka prawa201012255
Ikona - strzałka prawa201112483
Ikona - strzałka prawa201211423
Ikona - strzałka prawa201313035
Ikona - strzałka prawa201411481
Ikona - strzałka prawa201516290
Ikona - strzałka prawa201611340
Ikona - strzałka prawa201712139
Ikona - strzałka prawa20188454
Ikona - strzałka prawa20198935
Ikona - strzałka prawa20208987
Ikona - strzałka prawa20216011
Ikona - strzałka prawa20225462
Ikona - strzałka prawa20233867
Ikona - strzałka prawa2024214
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1495602
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych15520
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki167554
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie86813
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów8711
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień22193
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich62743
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy24083
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego19535
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami15113
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej15366
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu6958
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych7812
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego16157
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne167217
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe7216
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów17446
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe3809
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów11966
Ikona - strzałka prawa20188023
Ikona - strzałka prawa20198656
Ikona - strzałka prawa20204200
Ikona - strzałka prawa20213014
Ikona - strzałka prawa20223205
Ikona - strzałka prawa20232037
Ikona - strzałka prawa2024355
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO78776
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne25883
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw3870
Ikona - strzałka prawaPetycje12320
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza7772
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów19654
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów14538
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady9159
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej9415
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego7089
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych6399
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury5195
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności4404
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta65795
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy32717
Ikona - strzałka prawaSkarbnik30001
Ikona - strzałka prawaRada Miasta83391
Ikona - strzałka prawaSesje - program191413
Ikona - strzałka prawaKadencja 2024 - 2029214
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202455925
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201828142
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły22405
Ikona - strzałka prawaKadencja 2024 - 202976
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202414720
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201817473
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201416895
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201017198
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20067758
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20027774
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19987321
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19947220
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań6127
Ikona - strzałka prawa2024386
Ikona - strzałka prawa20231250
Ikona - strzałka prawa20221982
Ikona - strzałka prawa20213321
Ikona - strzałka prawa20202858
Ikona - strzałka prawa201930123
Ikona - strzałka prawa20183436
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady32400
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał31640
Ikona - strzałka prawaKadencja 2024 - 2029123
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202427429
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201828610
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201438091
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201022124
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200619262
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200219960
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199810674
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199410411
Ikona - strzałka prawaUchwały22897
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202412005
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201442985
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 2010103401
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200634126
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200225653
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199823103
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199422433
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2024-202945
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20249330
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy5388
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań14786
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej114936
Ikona - strzałka prawaKadencja 2024 - 2029104
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202441611
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201880403
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201461902
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20109181
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna9231
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego7503
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej7599
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską6890
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego7383
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 200610186
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna6745
Ikona - strzałka prawaProtokoły6701
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej6753
Ikona - strzałka prawaProtokoły6252
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską6439
Ikona - strzałka prawaProtokoły6515
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego6665
Ikona - strzałka prawaProtokoły6246
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego6638
Ikona - strzałka prawaProtokoły6580
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20027431
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej6952
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska6779
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej7689
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego7191
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego6822
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu6672
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia6908
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19987508
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia6766
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej6751
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego6688
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska6606
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu6540
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej6685
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19947522
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia6448
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej6495
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego6346
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu6516
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska6547
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa6465
Ikona - strzałka prawaWydziały72013
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich17211
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy13089
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami45791
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej16474
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych6015
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego20044
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu7172
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego16109
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska18886
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych64416
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe89448
Ikona - strzałka prawa20195807
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3426
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3853
Ikona - strzałka prawaRadni3762
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5245
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.4074
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3090
Ikona - strzałka prawa20205791
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2571
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3266
Ikona - strzałka prawaRadni2930
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4045
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.3030
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3846
Ikona - strzałka prawa20217820
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2271
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2720
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne2983
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3219
Ikona - strzałka prawaRadni2475
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3096
Ikona - strzałka prawaPrezes Zarządu SIM SMS Sp. z.o.o2227
Ikona - strzałka prawa20226067
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1305
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1556
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne1641
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1751
Ikona - strzałka prawaRadni1536
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2953
Ikona - strzałka prawaInne994
Ikona - strzałka prawa20231155
Ikona - strzałka prawaBurmistrz481
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik528
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne549
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli461
Ikona - strzałka prawaRadni528
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska638
Ikona - strzałka prawaInne499
Ikona - strzałka prawa20241104
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska811
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji432
Ikona - strzałka prawaInne621
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych17365
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna16741
Ikona - strzałka prawaKontrole51259
Ikona - strzałka prawa2023760
Ikona - strzałka prawa20221915
Ikona - strzałka prawa2021 i wcześniejsze1587
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku27229
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności41135
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe20934
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202439759
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw8112
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe7270
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut34624
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny31588
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy8181
Ikona - strzałka prawaUchwały8074
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał110407
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9195
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego63819
Ikona - strzałka prawaGML1066
Ikona - strzałka prawaStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego (SUiKZP)1412
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie62482
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe4162
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej81631
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych39662
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej50517
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna31100
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie37293
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska60236
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa14734
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie4743
Ikona - strzałka prawaŻłobek w Piaskach145
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane45778
Ikona - strzałka prawaBudżet 200322620
Ikona - strzałka prawaBudżet 200417719
Ikona - strzałka prawaBudżet 200552145
Ikona - strzałka prawaBudżet 200614454
Ikona - strzałka prawaBudżet 200717375
Ikona - strzałka prawaBudżet 200821166
Ikona - strzałka prawaBudżet 200919043
Ikona - strzałka prawaBudżet 201021398
Ikona - strzałka prawaBudżet 201119433
Ikona - strzałka prawaBudżet 201225026
Ikona - strzałka prawaBudżet 201333832
Ikona - strzałka prawaBudżet 201416068
Ikona - strzałka prawaBudżet 201515573
Ikona - strzałka prawaBudżet 201615676
Ikona - strzałka prawaBudżet 201712601
Ikona - strzałka prawaBudżet 201813452
Ikona - strzałka prawaBudżet 201911087
Ikona - strzałka prawaBudżet 202010082
Ikona - strzałka prawaBudżet 20219399
Ikona - strzałka prawaBudżet 20227083
Ikona - strzałka prawaBudżet 20234093
Ikona - strzałka prawaBudżet 20241116
Ikona - strzałka prawaNarzędzia11617
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu18667
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian29674
Ikona - strzałka prawaArchiwum19644
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego19106
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów17159
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16794

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-05-23 15:12:29, zmian dokonał(a): Jacek Mróz

WCAG 2.0 (Level AA)