Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna594017
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019r.1627
Ikona - strzałka prawaAkty prawne639
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia871
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych341
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne888
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu573
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy998
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne423004
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe42003
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia905527
Ikona - strzałka prawaZarządzenia66206
Ikona - strzałka prawa20047704
Ikona - strzałka prawa20058287
Ikona - strzałka prawa20069602
Ikona - strzałka prawa200710829
Ikona - strzałka prawa200810617
Ikona - strzałka prawa20098452
Ikona - strzałka prawa20108482
Ikona - strzałka prawa20118995
Ikona - strzałka prawa20127722
Ikona - strzałka prawa20138887
Ikona - strzałka prawa20147806
Ikona - strzałka prawa201510563
Ikona - strzałka prawa20167142
Ikona - strzałka prawa20177609
Ikona - strzałka prawa20184049
Ikona - strzałka prawa20193317
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1022965
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki96746
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie54759
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów4383
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich24257
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień9742
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8854
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego7531
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6938
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej7229
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3248
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3533
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5525
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe543
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów674
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe335
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne93540
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2940
Ikona - strzałka prawa20183119
Ikona - strzałka prawa20191089
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO32345
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne13981
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw578
Ikona - strzałka prawaPetycje1245
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza1131
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13793
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów9505
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4681
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3769
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2625
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych878
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury509
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta49785
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy25669
Ikona - strzałka prawaSkarbnik23257
Ikona - strzałka prawaRada Miasta59568
Ikona - strzałka prawaSesje - program121596
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20238923
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20186571
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły16350
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233338
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201813232
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412683
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013694
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064652
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024431
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984165
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944151
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań996
Ikona - strzałka prawa2019784
Ikona - strzałka prawa2018576
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady22127
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał21393
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234666
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201819934
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201425365
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201014125
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200611436
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200211676
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19986202
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19946052
Ikona - strzałka prawaUchwały16811
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232115
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201433679
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201080061
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200623609
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200216131
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199813525
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199413099
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20231923
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy1008
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań1942
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej64795
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233816
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201827284
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201432234
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106126
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5776
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4646
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4702
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4187
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4538
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065965
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3835
Ikona - strzałka prawaProtokoły3713
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3905
Ikona - strzałka prawaProtokoły3606
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3622
Ikona - strzałka prawaProtokoły3506
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3740
Ikona - strzałka prawaProtokoły3708
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3741
Ikona - strzałka prawaProtokoły4007
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024494
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3887
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3821
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4273
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3830
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3935
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3742
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3845
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984369
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3876
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3849
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3781
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3620
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3653
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3712
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944386
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3639
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3598
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3570
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3728
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3641
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3489
Ikona - strzałka prawaWydziały54911
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich12002
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy9033
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami25397
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11357
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2956
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14976
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3872
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9948
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska11495
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych48179
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe68848
Ikona - strzałka prawa20134745
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2545
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2786
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3172
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3036
Ikona - strzałka prawaRadni3189
Ikona - strzałka prawa20145977
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1950
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2241
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2902
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3028
Ikona - strzałka prawaRadni4059
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2623
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2494
Ikona - strzałka prawa20154284
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2071
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2261
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2554
Ikona - strzałka prawaRadni2525
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2292
Ikona - strzałka prawa20165179
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1770
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2445
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2214
Ikona - strzałka prawaRadni2302
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1966
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2192
Ikona - strzałka prawa20174726
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1548
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1832
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1951
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1634
Ikona - strzałka prawaRadni2283
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1925
Ikona - strzałka prawa20183151
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji396
Ikona - strzałka prawaBurmistrz326
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik607
Ikona - strzałka prawaRadni914
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli481
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.485
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1067
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji788
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych12695
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12507
Ikona - strzałka prawaKontrole29535
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku18707
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności16918
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe10577
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202423181
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2977
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe2165
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25977
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20730
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy3162
Ikona - strzałka prawaUchwały8013
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał68083
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4755
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego38885
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie45515
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe224
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej47764
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych25662
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej34266
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna21474
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie29548
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska42044
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa9135
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane28955
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315898
Ikona - strzałka prawaBudżet 200412356
Ikona - strzałka prawaBudżet 200534571
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610441
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711767
Ikona - strzałka prawaBudżet 200814512
Ikona - strzałka prawaBudżet 200912484
Ikona - strzałka prawaBudżet 201014020
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111772
Ikona - strzałka prawaBudżet 201213944
Ikona - strzałka prawaBudżet 201318978
Ikona - strzałka prawaBudżet 20149201
Ikona - strzałka prawaBudżet 20158084
Ikona - strzałka prawaBudżet 20166277
Ikona - strzałka prawaBudżet 20175380
Ikona - strzałka prawaBudżet 20184288
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191493
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7555
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13066
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16764
Ikona - strzałka prawaArchiwum13469
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11720
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12095
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi12081

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-11-08 14:49:22, zmian dokonał(a): Wojciech Abramowicz

WCAG 2.0 (Level AA)