Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna578739
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019r.552
Ikona - strzałka prawaAkty prawne215
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia315
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych137
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne286
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu229
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy771
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne418520
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe41757
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia884179
Ikona - strzałka prawaZarządzenia65502
Ikona - strzałka prawa20047606
Ikona - strzałka prawa20058187
Ikona - strzałka prawa20069492
Ikona - strzałka prawa200710723
Ikona - strzałka prawa200810540
Ikona - strzałka prawa20098369
Ikona - strzałka prawa20108387
Ikona - strzałka prawa20118904
Ikona - strzałka prawa20127632
Ikona - strzałka prawa20138777
Ikona - strzałka prawa20147710
Ikona - strzałka prawa201510360
Ikona - strzałka prawa20167023
Ikona - strzałka prawa20177427
Ikona - strzałka prawa20183945
Ikona - strzałka prawa20192836
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1004713
Ikona - strzałka prawaArchiwum31
Ikona - strzałka prawaWyniki94358
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie54090
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów4290
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich23398
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień9401
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8448
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego7329
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6755
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej6995
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3137
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3431
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5426
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe417
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów516
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe252
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne91973
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2722
Ikona - strzałka prawa20182133
Ikona - strzałka prawa2019884
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO31403
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne13710
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw499
Ikona - strzałka prawaPetycje985
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza924
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13605
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów9374
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4545
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3632
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2510
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych752
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury416
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta49264
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy25491
Ikona - strzałka prawaSkarbnik23096
Ikona - strzałka prawaRada Miasta58873
Ikona - strzałka prawaSesje - program118816
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20237497
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20186040
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły16175
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233015
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201813022
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412576
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013602
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064574
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024359
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984083
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944082
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań856
Ikona - strzałka prawa2019646
Ikona - strzałka prawa2018508
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady21770
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał21005
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234038
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201819538
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201425006
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201013905
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200611237
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200211495
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19986053
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945922
Ikona - strzałka prawaUchwały16624
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231840
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201433420
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201079461
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200623373
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215943
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199813336
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199412794
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20231645
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy899
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań1602
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej63235
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232837
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201825953
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201431544
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106048
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5700
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4575
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4634
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4123
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4484
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065858
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3773
Ikona - strzałka prawaProtokoły3656
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3844
Ikona - strzałka prawaProtokoły3540
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3563
Ikona - strzałka prawaProtokoły3451
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3676
Ikona - strzałka prawaProtokoły3656
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3677
Ikona - strzałka prawaProtokoły3945
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024432
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3816
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3766
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4205
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3771
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3870
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3678
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3785
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984293
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3810
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3776
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3724
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3555
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3591
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3655
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944310
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3583
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3528
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3508
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3667
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3583
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3430
Ikona - strzałka prawaWydziały54428
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11867
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8929
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami24889
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11214
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2879
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14824
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3779
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9824
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska11326
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych47696
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe67902
Ikona - strzałka prawa20026071
Ikona - strzałka prawaRadni4175
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7653
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4025
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4010
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3968
Ikona - strzałka prawa20035524
Ikona - strzałka prawaRadni4231
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3856
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4060
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3742
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli6114
Ikona - strzałka prawa20046787
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4473
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4230
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4345
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4519
Ikona - strzałka prawaRadni4438
Ikona - strzałka prawa20056368
Ikona - strzałka prawaRadni3756
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4061
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3950
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3697
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4294
Ikona - strzałka prawa20067960
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4471
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4348
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4157
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik5086
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji4143
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4939
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3597
Ikona - strzałka prawa20076790
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4116
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4051
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4497
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3509
Ikona - strzałka prawaRadni3623
Ikona - strzałka prawa20085910
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3544
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3231
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3445
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3273
Ikona - strzałka prawaRadni3895
Ikona - strzałka prawa20094970
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3103
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3121
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3206
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3093
Ikona - strzałka prawaRadni3339
Ikona - strzałka prawa20106589
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3561
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2461
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2643
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2747
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2870
Ikona - strzałka prawaRadni3887
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20103231
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji3189
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3526
Ikona - strzałka prawa20117906
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2768
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3104
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4107
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3267
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.4191
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.3255
Ikona - strzałka prawa20124501
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2436
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2759
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3337
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2741
Ikona - strzałka prawaRadni2691
Ikona - strzałka prawa20134649
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2473
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2719
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3075
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2969
Ikona - strzałka prawaRadni3111
Ikona - strzałka prawa20145851
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1890
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2170
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2818
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2962
Ikona - strzałka prawaRadni3982
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2546
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2417
Ikona - strzałka prawa20154177
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1994
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2187
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2471
Ikona - strzałka prawaRadni2441
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2235
Ikona - strzałka prawa20165009
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1716
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2342
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2130
Ikona - strzałka prawaRadni2219
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1906
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2124
Ikona - strzałka prawa20174584
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1484
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1755
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1863
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1563
Ikona - strzałka prawaRadni2201
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1815
Ikona - strzałka prawa20182833
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji318
Ikona - strzałka prawaBurmistrz241
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik477
Ikona - strzałka prawaRadni752
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli391
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.358
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska968
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji709
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych12126
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12401
Ikona - strzałka prawaKontrole29045
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku18514
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności16579
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe10295
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202422703
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2839
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe2048
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25733
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20467
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy3018
Ikona - strzałka prawaUchwały8013
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał66986
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4644
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego38136
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie45063
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe153
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej46797
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych25271
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej33879
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna21285
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie29331
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska41550
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8984
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane28549
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315733
Ikona - strzałka prawaBudżet 200412228
Ikona - strzałka prawaBudżet 200534116
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610341
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711611
Ikona - strzałka prawaBudżet 200814321
Ikona - strzałka prawaBudżet 200912299
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013809
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111580
Ikona - strzałka prawaBudżet 201213608
Ikona - strzałka prawaBudżet 201318540
Ikona - strzałka prawaBudżet 20149014
Ikona - strzałka prawaBudżet 20157857
Ikona - strzałka prawaBudżet 20166098
Ikona - strzałka prawaBudżet 20175134
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183875
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191137
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7472
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12956
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16423
Ikona - strzałka prawaArchiwum13317
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11611
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11995
Ikona - strzałka prawaAdministracja2
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11960

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-09-19 09:35:15, zmian dokonał(a): Renata Kawiorska

WCAG 2.0 (Level AA)