Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna672512
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20203347
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1394
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1543
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych947
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1687
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1367
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji679
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201070
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy2979
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne449036
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe44682
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1060216
Ikona - strzałka prawaZarządzenia72070
Ikona - strzałka prawa20048366
Ikona - strzałka prawa20059041
Ikona - strzałka prawa200610320
Ikona - strzałka prawa200711515
Ikona - strzałka prawa200811230
Ikona - strzałka prawa20099079
Ikona - strzałka prawa20109099
Ikona - strzałka prawa20119602
Ikona - strzałka prawa20128408
Ikona - strzałka prawa20139680
Ikona - strzałka prawa20148530
Ikona - strzałka prawa201512459
Ikona - strzałka prawa20168000
Ikona - strzałka prawa20178570
Ikona - strzałka prawa20184890
Ikona - strzałka prawa20195070
Ikona - strzałka prawa20203197
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1123616
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki112170
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie61030
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów5187
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień12040
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich31839
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy11958
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego9467
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami8470
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej8633
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3879
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych4213
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego6799
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne107829
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1665
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów2386
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe910
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów4176
Ikona - strzałka prawa20184283
Ikona - strzałka prawa20192236
Ikona - strzałka prawa2020744
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO39988
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne16896
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw1145
Ikona - strzałka prawaPetycje3537
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza2573
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów14800
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów10261
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady5414
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej4634
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego3337
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych1766
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1196
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności30
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta53302
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy26791
Ikona - strzałka prawaSkarbnik24393
Ikona - strzałka prawaRada Miasta63456
Ikona - strzałka prawaSesje - program135922
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202316280
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201810386
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły17806
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235390
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814050
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201413416
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201014204
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065133
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024892
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984663
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944634
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań2302
Ikona - strzałka prawa2020407
Ikona - strzałka prawa201925914
Ikona - strzałka prawa20181025
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady24521
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał23471
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20239065
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201821987
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201427585
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201015687
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200612758
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200213079
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19987049
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19946812
Ikona - strzałka prawaUchwały17942
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234027
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201435709
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201084217
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200625429
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200217602
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199815290
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199414630
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20234160
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy1738
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań4672
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej73579
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20238277
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201836665
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201437503
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106648
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna6348
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5087
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5159
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4645
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4939
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066763
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4326
Ikona - strzałka prawaProtokoły4110
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4335
Ikona - strzałka prawaProtokoły4061
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4073
Ikona - strzałka prawaProtokoły3918
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4216
Ikona - strzałka prawaProtokoły4099
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4216
Ikona - strzałka prawaProtokoły4379
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024968
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4335
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4216
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4756
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4288
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4394
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4147
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4284
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984855
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4310
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4269
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4180
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4042
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4113
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4108
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944912
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia4062
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4019
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3990
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4157
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4062
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3935
Ikona - strzałka prawaWydziały57892
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich12824
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy9678
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami28991
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12097
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych3535
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego15818
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4324
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11261
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska12835
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych51170
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe73721
Ikona - strzałka prawa20146597
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2359
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2733
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3437
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3509
Ikona - strzałka prawaRadni4607
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3123
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3071
Ikona - strzałka prawa20154912
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2566
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2800
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3051
Ikona - strzałka prawaRadni3045
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2752
Ikona - strzałka prawa20165880
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2151
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2994
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2718
Ikona - strzałka prawaRadni2782
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2439
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2713
Ikona - strzałka prawa20175402
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2014
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2342
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2422
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2126
Ikona - strzałka prawaRadni2823
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2669
Ikona - strzałka prawa20184570
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1011
Ikona - strzałka prawaBurmistrz763
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1264
Ikona - strzałka prawaRadni1586
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1071
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1154
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1676
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1331
Ikona - strzałka prawa20191843
Ikona - strzałka prawaBurmistrz789
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik908
Ikona - strzałka prawaRadni948
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli829
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.822
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska524
Ikona - strzałka prawa2020425
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska280
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych13325
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna13100
Ikona - strzałka prawaKontrole32345
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku20125
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności20730
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe12566
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202426300
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw3781
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe3015
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27470
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny22341
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy3907
Ikona - strzałka prawaUchwały8021
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał76349
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi5433
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego43953
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie48960
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe708
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej54574
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych28405
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej36590
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna22653
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie30732
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska44940
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa10083
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie478
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane31401
Ikona - strzałka prawaBudżet 200316837
Ikona - strzałka prawaBudżet 200413199
Ikona - strzałka prawaBudżet 200537174
Ikona - strzałka prawaBudżet 200611062
Ikona - strzałka prawaBudżet 200712723
Ikona - strzałka prawaBudżet 200815732
Ikona - strzałka prawaBudżet 200913582
Ikona - strzałka prawaBudżet 201015332
Ikona - strzałka prawaBudżet 201113072
Ikona - strzałka prawaBudżet 201215941
Ikona - strzałka prawaBudżet 201321647
Ikona - strzałka prawaBudżet 201410427
Ikona - strzałka prawaBudżet 20159367
Ikona - strzałka prawaBudżet 201610876
Ikona - strzałka prawaBudżet 20176779
Ikona - strzałka prawaBudżet 20186205
Ikona - strzałka prawaBudżet 20193499
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201133
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8059
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13764
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian18550
Ikona - strzałka prawaArchiwum14313
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12545
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12805
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi12840

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-09-23 09:27:41, zmian dokonał(a): Jacek Mróz

WCAG 2.0 (Level AA)