Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna710377
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20203977
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1707
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1869
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych1275
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2012
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1710
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji1005
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201936
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211799
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy4042
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne475197
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe46326
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1181202
Ikona - strzałka prawaZarządzenia76710
Ikona - strzałka prawa20048797
Ikona - strzałka prawa20059531
Ikona - strzałka prawa200610783
Ikona - strzałka prawa200711998
Ikona - strzałka prawa200811609
Ikona - strzałka prawa20099521
Ikona - strzałka prawa20109486
Ikona - strzałka prawa20119978
Ikona - strzałka prawa20128758
Ikona - strzałka prawa201310112
Ikona - strzałka prawa20148933
Ikona - strzałka prawa201513688
Ikona - strzałka prawa20168434
Ikona - strzałka prawa20179198
Ikona - strzałka prawa20185434
Ikona - strzałka prawa20195736
Ikona - strzałka prawa20205169
Ikona - strzałka prawa20211000
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1199705
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych1797
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki122425
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie66223
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów5777
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień13564
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich36645
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy14391
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego11479
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami9720
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej9808
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4274
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych4738
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego7949
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2498
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów3789
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe1308
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne119504
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów5033
Ikona - strzałka prawa20184918
Ikona - strzałka prawa20192713
Ikona - strzałka prawa20201516
Ikona - strzałka prawa2021280
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO44732
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne18659
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw1502
Ikona - strzałka prawaPetycje4919
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza3319
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów15603
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów10812
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady5888
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej5537
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego3803
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych2387
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1680
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności611
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta55545
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy27632
Ikona - strzałka prawaSkarbnik25164
Ikona - strzałka prawaRada Miasta66165
Ikona - strzałka prawaSesje - program145523
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202320695
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812623
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły18514
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236759
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814588
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201413926
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201014645
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065428
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025247
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985025
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944975
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań3071
Ikona - strzałka prawa2021195
Ikona - strzałka prawa2020800
Ikona - strzałka prawa201926942
Ikona - strzałka prawa20181335
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady25776
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał24966
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202312298
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201823138
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201429104
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201016667
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200613671
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200214014
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19987558
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19947294
Ikona - strzałka prawaUchwały18759
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235446
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201436701
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201087353
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200626680
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200218639
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199816295
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199415623
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20235104
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy2286
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań7195
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej79847
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202311463
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201842314
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201440672
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106986
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna6732
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5413
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5472
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4927
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5242
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20067234
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4627
Ikona - strzałka prawaProtokoły4485
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4645
Ikona - strzałka prawaProtokoły4334
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4381
Ikona - strzałka prawaProtokoły4220
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4529
Ikona - strzałka prawaProtokoły4381
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4537
Ikona - strzałka prawaProtokoły4640
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025278
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4671
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4516
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5150
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4661
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4724
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4428
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4634
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985213
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4647
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4619
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4530
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4372
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4429
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4433
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945261
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia4454
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4312
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4286
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4460
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4401
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa4236
Ikona - strzałka prawaWydziały60324
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich13371
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy10208
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami31651
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12738
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych3873
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego16561
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4683
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego12061
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska13704
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych53134
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe75849
Ikona - strzałka prawa20147009
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2651
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3060
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3777
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3786
Ikona - strzałka prawaRadni4941
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3461
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3391
Ikona - strzałka prawa20155295
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2861
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3125
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3377
Ikona - strzałka prawaRadni3412
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3063
Ikona - strzałka prawa20166282
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2446
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3321
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3058
Ikona - strzałka prawaRadni3160
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2767
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3082
Ikona - strzałka prawa20175814
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2353
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2652
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2728
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2468
Ikona - strzałka prawaRadni3176
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3150
Ikona - strzałka prawa20185008
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1397
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1045
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1618
Ikona - strzałka prawaRadni1967
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1445
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1478
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2023
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1696
Ikona - strzałka prawa20192962
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1255
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1521
Ikona - strzałka prawaRadni1499
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1488
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1420
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska948
Ikona - strzałka prawa2020989
Ikona - strzałka prawaBurmistrz30
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik43
Ikona - strzałka prawaRadni47
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli29
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.23
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska747
Ikona - strzałka prawa202156
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska23
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych13773
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna13533
Ikona - strzałka prawaKontrole34185
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku21249
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności24383
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe13852
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202428608
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw4336
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe3548
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut28647
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny23546
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy4468
Ikona - strzałka prawaUchwały8031
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał81655
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi5952
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego47700
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie51362
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1100
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej59876
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych30608
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej39102
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna23504
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie31506
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska46957
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa10727
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie1104
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane32993
Ikona - strzałka prawaBudżet 200317476
Ikona - strzałka prawaBudżet 200413728
Ikona - strzałka prawaBudżet 200538771
Ikona - strzałka prawaBudżet 200611462
Ikona - strzałka prawaBudżet 200713313
Ikona - strzałka prawaBudżet 200816462
Ikona - strzałka prawaBudżet 200914280
Ikona - strzałka prawaBudżet 201016108
Ikona - strzałka prawaBudżet 201113902
Ikona - strzałka prawaBudżet 201217183
Ikona - strzałka prawaBudżet 201323374
Ikona - strzałka prawaBudżet 201411150
Ikona - strzałka prawaBudżet 201510208
Ikona - strzałka prawaBudżet 201611530
Ikona - strzałka prawaBudżet 20177590
Ikona - strzałka prawaBudżet 20187204
Ikona - strzałka prawaBudżet 20194730
Ikona - strzałka prawaBudżet 20202765
Ikona - strzałka prawaBudżet 2021484
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8443
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu14269
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19698
Ikona - strzałka prawaArchiwum14871
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13099
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów13321
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi13305

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-05-12 14:38:11, zmian dokonał(a): Jacek Mróz

WCAG 2.0 (Level AA)