Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna425023
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne10294
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne333290
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe37216
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia605494
Ikona - strzałka prawaZarządzenia53787
Ikona - strzałka prawa20046049
Ikona - strzałka prawa20056676
Ikona - strzałka prawa20067716
Ikona - strzałka prawa20078956
Ikona - strzałka prawa20088987
Ikona - strzałka prawa20096644
Ikona - strzałka prawa20106636
Ikona - strzałka prawa20117597
Ikona - strzałka prawa20126283
Ikona - strzałka prawa20137243
Ikona - strzałka prawa20146309
Ikona - strzałka prawa20157707
Ikona - strzałka prawa20165176
Ikona - strzałka prawa20173718
Ikona - strzałka prawaPrzetargi819171
Ikona - strzałka prawaArchiwum28
Ikona - strzałka prawaWyniki68602
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie43773
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów3077
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich12376
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień5757
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy4372
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego4729
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami4180
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej4150
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2049
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych2304
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego3904
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne68388
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO22504
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów11420
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów7333
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady2938
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej1432
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego897
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta40920
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy22540
Ikona - strzałka prawaSkarbnik20440
Ikona - strzałka prawaRada Miasta47904
Ikona - strzałka prawaSesje - program87357
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20182069
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły13711
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188138
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201411373
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201012524
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20063764
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20023538
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983258
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943291
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady17443
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał15557
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201810492
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201417882
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201010739
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 20068529
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 20028732
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19984517
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19944311
Ikona - strzałka prawaUchwały14427
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201429344
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201070293
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200620057
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200213375
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199810890
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199410533
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej47455
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201811064
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201423482
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105126
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4716
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3864
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3867
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3477
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3814
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064641
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3049
Ikona - strzałka prawaProtokoły2945
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3154
Ikona - strzałka prawaProtokoły2881
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską2811
Ikona - strzałka prawaProtokoły2739
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego2926
Ikona - strzałka prawaProtokoły2864
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego2943
Ikona - strzałka prawaProtokoły3138
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20023637
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3053
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska2938
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3330
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3037
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3129
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu2961
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3051
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983445
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3087
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej2975
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3011
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska2853
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu2852
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej2951
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943434
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia2921
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej2782
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego2806
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu2892
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska2827
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa2718
Ikona - strzałka prawaWydziały47423
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich10237
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy7784
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami19078
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej9737
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2119
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego13468
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2802
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8630
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska9011
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych41549
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe53795
Ikona - strzałka prawa20025126
Ikona - strzałka prawaRadni3357
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli6363
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3309
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3332
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3248
Ikona - strzałka prawa20034725
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3409
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3177
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5040
Ikona - strzałka prawaRadni3465
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3078
Ikona - strzałka prawa20045883
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3640
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3512
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3688
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3764
Ikona - strzałka prawaRadni3701
Ikona - strzałka prawa20055558
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3280
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3368
Ikona - strzałka prawaRadni3044
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3659
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3082
Ikona - strzałka prawa20067134
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3614
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3350
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4391
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3431
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3688
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4022
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok2940
Ikona - strzałka prawa20076012
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3438
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3321
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3610
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2755
Ikona - strzałka prawaRadni2930
Ikona - strzałka prawa20085115
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2816
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2567
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2797
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2568
Ikona - strzałka prawaRadni3237
Ikona - strzałka prawa20094139
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2426
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2385
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2520
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2419
Ikona - strzałka prawaRadni2689
Ikona - strzałka prawa20105712
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2798
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1710
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1997
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2061
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2173
Ikona - strzałka prawaRadni3182
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20102584
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji2496
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2762
Ikona - strzałka prawa20117083
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2059
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2445
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3405
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2506
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.3465
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.2495
Ikona - strzałka prawa20123680
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1727
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2043
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2532
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2019
Ikona - strzałka prawaRadni2057
Ikona - strzałka prawa20133820
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1738
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2009
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2317
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2313
Ikona - strzałka prawaRadni2342
Ikona - strzałka prawa20144760
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1209
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1439
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2102
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2266
Ikona - strzałka prawaRadni2983
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1746
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1346
Ikona - strzałka prawa20153003
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1172
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1362
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1557
Ikona - strzałka prawaRadni1582
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1420
Ikona - strzałka prawa20162448
Ikona - strzałka prawaBurmistrz649
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik806
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych897
Ikona - strzałka prawaRadni1016
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli719
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska986
Ikona - strzałka prawa2017173
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska100
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych10689
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna10998
Ikona - strzałka prawaKontrole23716
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku15609
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności12890
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe6942
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2015-201914899
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw725
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe463
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut22340
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16648
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy1184
Ikona - strzałka prawaUchwały7934
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał54516
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi3142
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego29574
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie38954
Ikona - strzałka prawaSkładowisko Odpadów Komunalnych24162
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej33960
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych20158
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej29103
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna18676
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie26815
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska35578
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa7090
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane24307
Ikona - strzałka prawaBudżet 200313869
Ikona - strzałka prawaBudżet 200410640
Ikona - strzałka prawaBudżet 200529541
Ikona - strzałka prawaBudżet 20069235
Ikona - strzałka prawaBudżet 20079702
Ikona - strzałka prawaBudżet 200812266
Ikona - strzałka prawaBudżet 200910312
Ikona - strzałka prawaBudżet 201011548
Ikona - strzałka prawaBudżet 20119333
Ikona - strzałka prawaBudżet 201210349
Ikona - strzałka prawaBudżet 201314186
Ikona - strzałka prawaBudżet 20147042
Ikona - strzałka prawaBudżet 20155302
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163606
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171450
Ikona - strzałka prawaNarzędzia6298
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11400
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian14575
Ikona - strzałka prawaArchiwum11491
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9950
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów10608
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10552

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-17 15:24:00, zmian dokonał(a): Dariusz Treliński

WCAG 2.0 (Level AA)