Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna505818
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20185095
Ikona - strzałka prawaAkty prawne654
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1091
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych387
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne678
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu852
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne385434
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe40245
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia765266
Ikona - strzałka prawaZarządzenia61055
Ikona - strzałka prawa20046872
Ikona - strzałka prawa20057541
Ikona - strzałka prawa20068704
Ikona - strzałka prawa20079902
Ikona - strzałka prawa20089793
Ikona - strzałka prawa20097620
Ikona - strzałka prawa20107508
Ikona - strzałka prawa20118499
Ikona - strzałka prawa20127213
Ikona - strzałka prawa20138303
Ikona - strzałka prawa20147231
Ikona - strzałka prawa20159369
Ikona - strzałka prawa20166424
Ikona - strzałka prawa20176553
Ikona - strzałka prawa20182670
Ikona - strzałka prawa201994
Ikona - strzałka prawaPrzetargi932293
Ikona - strzałka prawaArchiwum30
Ikona - strzałka prawaWyniki83837
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie49925
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów3810
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich19100
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień7793
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy6765
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego6351
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami5801
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej5903
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2695
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych2999
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego4919
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne83036
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów1652
Ikona - strzałka prawa20181338
Ikona - strzałka prawa201918
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO27443
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne12479
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw119
Ikona - strzałka prawaPetycje
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza108
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów12821
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów8664
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4025
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej2913
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego1980
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych128
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta46129
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy24466
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22141
Ikona - strzałka prawaRada Miasta54597
Ikona - strzałka prawaSesje - program106165
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231337
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20183375
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15283
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023472
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812150
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412121
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013179
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064293
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024083
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983797
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943819
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań210
Ikona - strzałka prawa2019103
Ikona - strzałka prawa2018172
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady19969
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał18731
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023727
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201817040
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201422938
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201012648
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200610179
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200210539
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985518
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945353
Ikona - strzałka prawaUchwały15739
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023305
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201431771
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201075665
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200622099
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215026
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199812427
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199411984
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-2023407
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy231
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań461
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej55209
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023355
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201819251
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201428060
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105684
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5292
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4303
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4328
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3863
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4218
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065337
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3500
Ikona - strzałka prawaProtokoły3415
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3574
Ikona - strzałka prawaProtokoły3279
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3306
Ikona - strzałka prawaProtokoły3180
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3385
Ikona - strzałka prawaProtokoły3424
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3426
Ikona - strzałka prawaProtokoły3675
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024142
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3562
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3508
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3876
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3521
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3598
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3414
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3527
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983990
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3555
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3492
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3465
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3282
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3312
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3417
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943972
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3346
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3258
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3248
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3389
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3317
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3163
Ikona - strzałka prawaWydziały51790
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11238
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8495
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami22323
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10645
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2572
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14262
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3407
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9342
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska10344
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych45410
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe62032
Ikona - strzałka prawa20025743
Ikona - strzałka prawaRadni3890
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7187
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3756
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3770
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3702
Ikona - strzałka prawa20035221
Ikona - strzałka prawaRadni3997
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3585
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3795
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3507
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5696
Ikona - strzałka prawa20046516
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4234
Ikona - strzałka prawaRadni4164
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4195
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3950
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4072
Ikona - strzałka prawa20056058
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3670
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3457
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4054
Ikona - strzałka prawaRadni3476
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3784
Ikona - strzałka prawa20067622
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4158
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4103
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3891
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4817
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3845
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4608
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3323
Ikona - strzałka prawa20076500
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3839
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3757
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4172
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3208
Ikona - strzałka prawaRadni3324
Ikona - strzałka prawa20085624
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3281
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2966
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3179
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3007
Ikona - strzałka prawaRadni3639
Ikona - strzałka prawa20094656
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2827
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2822
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2981
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2813
Ikona - strzałka prawaRadni3098
Ikona - strzałka prawa20106253
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3292
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2177
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2398
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2489
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2597
Ikona - strzałka prawaRadni3599
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20102968
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji2940
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3248
Ikona - strzałka prawa20117609
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2503
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2834
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3837
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2986
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.3911
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.2985
Ikona - strzałka prawa20124187
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2195
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2520
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3063
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2469
Ikona - strzałka prawaRadni2458
Ikona - strzałka prawa20134374
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2207
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2456
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2768
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2721
Ikona - strzałka prawaRadni2840
Ikona - strzałka prawa20145378
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1630
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1884
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2549
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2698
Ikona - strzałka prawaRadni3615
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2253
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2049
Ikona - strzałka prawa20153746
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1699
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1890
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2137
Ikona - strzałka prawaRadni2111
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1968
Ikona - strzałka prawa20164389
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1436
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1919
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1794
Ikona - strzałka prawaRadni1832
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1596
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1760
Ikona - strzałka prawa20173190
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1029
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1130
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1234
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1015
Ikona - strzałka prawaRadni1492
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1211
Ikona - strzałka prawa20181095
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska536
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji242
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych11660
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna11965
Ikona - strzałka prawaKontrole26999
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku17357
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności15101
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe9113
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2015-201919199
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2025
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1489
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24500
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18893
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2406
Ikona - strzałka prawaUchwały7966
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał61989
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4176
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego34954
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie42880
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej42264
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych23498
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej32019
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna20318
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie28485
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska39410
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8303
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27044
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315051
Ikona - strzałka prawaBudżet 200411701
Ikona - strzałka prawaBudżet 200532442
Ikona - strzałka prawaBudżet 20069986
Ikona - strzałka prawaBudżet 200710955
Ikona - strzałka prawaBudżet 200813572
Ikona - strzałka prawaBudżet 200911630
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013029
Ikona - strzałka prawaBudżet 201110776
Ikona - strzałka prawaBudżet 201212436
Ikona - strzałka prawaBudżet 201317049
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148234
Ikona - strzałka prawaBudżet 20156909
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165275
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174045
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182041
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7099
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12390
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15645
Ikona - strzałka prawaArchiwum12698
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11113
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11558
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11434

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-01-18 14:43:44, zmian dokonał(a): Anna Stawecka

WCAG 2.0 (Level AA)