Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna616973
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019r.1940
Ikona - strzałka prawaAkty prawne779
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1016
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych483
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1032
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu708
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy1424
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne430363
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe42559
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia939761
Ikona - strzałka prawaZarządzenia67768
Ikona - strzałka prawa20047890
Ikona - strzałka prawa20058504
Ikona - strzałka prawa20069808
Ikona - strzałka prawa200711018
Ikona - strzałka prawa200810798
Ikona - strzałka prawa20098629
Ikona - strzałka prawa20108643
Ikona - strzałka prawa20119160
Ikona - strzałka prawa20127905
Ikona - strzałka prawa20139111
Ikona - strzałka prawa20147994
Ikona - strzałka prawa201510969
Ikona - strzałka prawa20167385
Ikona - strzałka prawa20177905
Ikona - strzałka prawa20184318
Ikona - strzałka prawa20194205
Ikona - strzałka prawa2020457
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1050146
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki100669
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie56508
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów4602
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień10380
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich26256
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy9927
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego7957
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami7376
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej7690
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3431
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3725
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5755
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne98059
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe841
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów969
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe487
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów3352
Ikona - strzałka prawa20183447
Ikona - strzałka prawa20191564
Ikona - strzałka prawa2020125
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO34166
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne14549
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw734
Ikona - strzałka prawaPetycje1804
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza1450
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów14085
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów9775
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4911
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej4034
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2836
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych1110
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury709
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta50773
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy26017
Ikona - strzałka prawaSkarbnik23624
Ikona - strzałka prawaRada Miasta60833
Ikona - strzałka prawaSesje - program125196
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202311116
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20187574
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły16685
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234009
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201813474
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412885
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013837
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064791
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024565
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984317
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944289
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1240
Ikona - strzałka prawa20191024
Ikona - strzałka prawa2018705
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady22746
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał22146
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236140
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201820540
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201426017
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201014510
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200611813
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200212053
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19986502
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19946272
Ikona - strzałka prawaUchwały17128
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232733
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201434390
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201081392
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200624086
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200216580
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199813948
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199413568
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20232352
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy1245
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań2728
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej66849
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234962
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201829659
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201433594
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106277
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5921
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4764
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4832
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4318
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4655
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066197
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3959
Ikona - strzałka prawaProtokoły3824
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4016
Ikona - strzałka prawaProtokoły3717
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3734
Ikona - strzałka prawaProtokoły3613
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3866
Ikona - strzałka prawaProtokoły3808
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3863
Ikona - strzałka prawaProtokoły4110
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024625
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4004
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3932
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4397
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3948
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4064
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3856
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3963
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984501
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4007
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3966
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3898
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3739
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3781
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3824
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944544
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3750
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3714
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3686
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3852
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3754
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3600
Ikona - strzałka prawaWydziały55829
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich12301
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy9230
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami26250
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11582
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych3121
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego15223
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4012
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego10278
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska11925
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych49048
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe70383
Ikona - strzałka prawa20134914
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2669
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2925
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3324
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3163
Ikona - strzałka prawaRadni3337
Ikona - strzałka prawa20146179
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2067
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2371
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3064
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3150
Ikona - strzałka prawaRadni4231
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2760
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2671
Ikona - strzałka prawa20154492
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2216
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2400
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2691
Ikona - strzałka prawaRadni2686
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2419
Ikona - strzałka prawa20165423
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1878
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2602
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2359
Ikona - strzałka prawaRadni2445
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2093
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2347
Ikona - strzałka prawa20174958
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1671
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1969
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2089
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1779
Ikona - strzałka prawaRadni2443
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2163
Ikona - strzałka prawa20183710
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji587
Ikona - strzałka prawaBurmistrz468
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik842
Ikona - strzałka prawaRadni1119
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli672
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.736
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1246
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji947
Ikona - strzałka prawa2019101
Ikona - strzałka prawaBurmistrz39
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik45
Ikona - strzałka prawaRadni46
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli37
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.58
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska27
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych12890
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12690
Ikona - strzałka prawaKontrole30346
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku19147
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności17778
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe11117
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202424123
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw3221
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe2401
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut26430
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny21251
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy3388
Ikona - strzałka prawaUchwały8019
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał70075
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4957
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego40218
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie46219
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe354
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej49436
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych26507
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej34980
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna21778
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie29903
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska42832
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa9434
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie32
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane29650
Ikona - strzałka prawaBudżet 200316161
Ikona - strzałka prawaBudżet 200412601
Ikona - strzałka prawaBudżet 200535342
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610630
Ikona - strzałka prawaBudżet 200712044
Ikona - strzałka prawaBudżet 200814849
Ikona - strzałka prawaBudżet 200912786
Ikona - strzałka prawaBudżet 201014375
Ikona - strzałka prawaBudżet 201112120
Ikona - strzałka prawaBudżet 201214497
Ikona - strzałka prawaBudżet 201319717
Ikona - strzałka prawaBudżet 20149536
Ikona - strzałka prawaBudżet 20158434
Ikona - strzałka prawaBudżet 20167991
Ikona - strzałka prawaBudżet 20175748
Ikona - strzałka prawaBudżet 20184841
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192106
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7705
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13264
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian17142
Ikona - strzałka prawaArchiwum13736
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11946
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12294
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi12308

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-02-13 12:39:05, zmian dokonał(a): Jacek Mróz

WCAG 2.0 (Level AA)