Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna888075
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 2024r8737
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1731
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia2194
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych1242
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1504
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu2244
Ikona - strzałka prawaSIM SMS824
Ikona - strzałka prawadokumenty do pobrania655
Ikona - strzałka prawaogłoszenie o naborze wniosków403
Ikona - strzałka prawawzór umowy partycypacji314
Ikona - strzałka prawainformacje ogólne344
Ikona - strzałka prawainformacje pomocnicze dotyczące dochodu283
Ikona - strzałka prawawizualizacje budynków313
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy11096
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne605469
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe53162
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1766379
Ikona - strzałka prawaZarządzenia94196
Ikona - strzałka prawa200411339
Ikona - strzałka prawa200512185
Ikona - strzałka prawa200613587
Ikona - strzałka prawa200714771
Ikona - strzałka prawa200813920
Ikona - strzałka prawa200911713
Ikona - strzałka prawa201011976
Ikona - strzałka prawa201112190
Ikona - strzałka prawa201211135
Ikona - strzałka prawa201312683
Ikona - strzałka prawa201411181
Ikona - strzałka prawa201515997
Ikona - strzałka prawa201611031
Ikona - strzałka prawa201711830
Ikona - strzałka prawa20188127
Ikona - strzałka prawa20198617
Ikona - strzałka prawa20208674
Ikona - strzałka prawa20215656
Ikona - strzałka prawa20225057
Ikona - strzałka prawa20233283
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1468096
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych14212
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki162523
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie83308
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów8332
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich60035
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień21240
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy23328
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego18691
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami14621
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej14770
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu6647
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych7404
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego15229
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe6492
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów15599
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe3511
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne162382
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów10270
Ikona - strzałka prawa20187646
Ikona - strzałka prawa20198330
Ikona - strzałka prawa20203868
Ikona - strzałka prawa20212682
Ikona - strzałka prawa20222773
Ikona - strzałka prawa20231501
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO74632
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne24684
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw3566
Ikona - strzałka prawaPetycje11340
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza7055
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów18965
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów13810
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady8582
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej8768
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego6478
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych5710
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury4404
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności3794
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta64268
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy31907
Ikona - strzałka prawaSkarbnik29239
Ikona - strzałka prawaRada Miasta79869
Ikona - strzałka prawaSesje - program186784
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202351897
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201826225
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły22025
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202313917
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201817135
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201416565
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201016942
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20067498
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20027507
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19987049
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19946941
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań5771
Ikona - strzałka prawa202459
Ikona - strzałka prawa2023943
Ikona - strzałka prawa20221710
Ikona - strzałka prawa20212954
Ikona - strzałka prawa20202592
Ikona - strzałka prawa201929747
Ikona - strzałka prawa20183170
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady31737
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał31142
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202326147
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201828032
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201436947
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201021473
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200618597
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200219258
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199810335
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199410081
Ikona - strzałka prawaUchwały22399
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202311334
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201442345
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 2010101984
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200633320
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200224900
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199822355
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199421702
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20238944
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy5009
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań13892
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej110206
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202337435
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201875994
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201459414
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20108903
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna8937
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego7234
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej7332
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską6634
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego7092
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20069814
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna6469
Ikona - strzałka prawaProtokoły6462
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej6479
Ikona - strzałka prawaProtokoły6014
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską6178
Ikona - strzałka prawaProtokoły6277
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego6396
Ikona - strzałka prawaProtokoły5991
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego6359
Ikona - strzałka prawaProtokoły6350
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20027152
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej6689
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska6509
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej7397
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego6934
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego6564
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu6401
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia6661
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19987235
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia6502
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej6497
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego6445
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska6341
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu6287
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej6427
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19947237
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia6192
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej6244
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego6093
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu6242
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska6286
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa6215
Ikona - strzałka prawaWydziały70409
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich16732
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy12760
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami44265
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej16032
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych5738
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego19641
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu6886
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego15554
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska18322
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych62805
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe87773
Ikona - strzałka prawa20195472
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3146
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3547
Ikona - strzałka prawaRadni3461
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4769
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.3762
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2817
Ikona - strzałka prawa20205441
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2304
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2967
Ikona - strzałka prawaRadni2616
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3637
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2729
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3403
Ikona - strzałka prawa20217423
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2008
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2431
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne2671
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2829
Ikona - strzałka prawaRadni2185
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2808
Ikona - strzałka prawaPrezes Zarządu SIM SMS Sp. z.o.o1937
Ikona - strzałka prawa20225149
Ikona - strzałka prawaBurmistrz963
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1195
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne1262
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1311
Ikona - strzałka prawaRadni1127
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2603
Ikona - strzałka prawaInne737
Ikona - strzałka prawa2023432
Ikona - strzałka prawaBurmistrz97
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik131
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne133
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli118
Ikona - strzałka prawaRadni128
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska282
Ikona - strzałka prawaInne202
Ikona - strzałka prawa2024310
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska280
Ikona - strzałka prawaInne178
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych16544
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna16159
Ikona - strzałka prawaKontrole49098
Ikona - strzałka prawa2023479
Ikona - strzałka prawa20221554
Ikona - strzałka prawa2021 i wcześniejsze1312
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku26313
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności38701
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe20016
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202438229
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw7384
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe6666
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut33699
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny29677
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy7440
Ikona - strzałka prawaUchwały8074
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał106893
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi8597
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego62010
Ikona - strzałka prawaGML785
Ikona - strzałka prawaStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego (SUiKZP)488
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie60944
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe3807
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej79635
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych38369
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej49020
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna30073
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie36365
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska58395
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa14043
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie3947
Ikona - strzałka prawaŻłobek w Piaskach
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane43868
Ikona - strzałka prawaBudżet 200321670
Ikona - strzałka prawaBudżet 200417018
Ikona - strzałka prawaBudżet 200549776
Ikona - strzałka prawaBudżet 200613791
Ikona - strzałka prawaBudżet 200716681
Ikona - strzałka prawaBudżet 200820376
Ikona - strzałka prawaBudżet 200918139
Ikona - strzałka prawaBudżet 201020504
Ikona - strzałka prawaBudżet 201118453
Ikona - strzałka prawaBudżet 201223936
Ikona - strzałka prawaBudżet 201332411
Ikona - strzałka prawaBudżet 201415136
Ikona - strzałka prawaBudżet 201514718
Ikona - strzałka prawaBudżet 201614970
Ikona - strzałka prawaBudżet 201711706
Ikona - strzałka prawaBudżet 201812039
Ikona - strzałka prawaBudżet 201910154
Ikona - strzałka prawaBudżet 20208955
Ikona - strzałka prawaBudżet 20218265
Ikona - strzałka prawaBudżet 20225959
Ikona - strzałka prawaBudżet 20232681
Ikona - strzałka prawaNarzędzia11009
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu17564
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian28228
Ikona - strzałka prawaArchiwum18639
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego16875
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów16367
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16085

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-02-26 12:18:16, zmian dokonał(a): Robert Ziębiński

WCAG 2.0 (Level AA)