Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna560708
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191873
Ikona - strzałka prawaAkty prawne444
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia612
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych295
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne637
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu422
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy490
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne412897
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe41462
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia857676
Ikona - strzałka prawaZarządzenia64696
Ikona - strzałka prawa20047509
Ikona - strzałka prawa20058068
Ikona - strzałka prawa20069359
Ikona - strzałka prawa200710611
Ikona - strzałka prawa200810472
Ikona - strzałka prawa20098288
Ikona - strzałka prawa20108285
Ikona - strzałka prawa20118821
Ikona - strzałka prawa20127551
Ikona - strzałka prawa20138671
Ikona - strzałka prawa20147601
Ikona - strzałka prawa201510137
Ikona - strzałka prawa20166901
Ikona - strzałka prawa20177254
Ikona - strzałka prawa20183740
Ikona - strzałka prawa20192301
Ikona - strzałka prawaPrzetargi987093
Ikona - strzałka prawaArchiwum31
Ikona - strzałka prawaWyniki91732
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie53211
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów4197
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień8990
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich22266
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8049
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego7147
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6549
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej6734
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3017
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3330
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5312
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe287
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów337
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe163
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne90270
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2506
Ikona - strzałka prawa20181971
Ikona - strzałka prawa2019616
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO30552
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne13409
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw430
Ikona - strzałka prawaPetycje746
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza767
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13419
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów9256
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4428
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3474
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2405
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych602
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury345
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta48670
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy25283
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22916
Ikona - strzałka prawaRada Miasta57994
Ikona - strzałka prawaSesje - program115905
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235672
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20185382
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15976
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232445
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812728
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412441
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013413
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064504
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024303
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984009
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944020
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań653
Ikona - strzałka prawa2019485
Ikona - strzałka prawa2018428
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady21366
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał20513
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233290
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201819087
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201424551
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201013543
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200611023
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200211271
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985915
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945792
Ikona - strzałka prawaUchwały16419
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231536
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201433084
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201078666
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200623084
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215701
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199813114
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199412576
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20231371
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy748
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań1222
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej61360
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232137
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201824238
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201430694
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105947
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5610
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4494
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4551
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4051
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4427
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065736
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3703
Ikona - strzałka prawaProtokoły3605
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3789
Ikona - strzałka prawaProtokoły3471
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3508
Ikona - strzałka prawaProtokoły3386
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3608
Ikona - strzałka prawaProtokoły3593
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3622
Ikona - strzałka prawaProtokoły3876
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024371
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3753
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3708
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4141
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3709
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3801
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3598
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3722
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984222
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3747
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3697
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3659
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3481
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3519
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3600
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944236
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3530
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3451
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3443
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3596
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3505
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3375
Ikona - strzałka prawaWydziały53916
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11724
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8838
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami24268
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11096
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2802
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14703
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3696
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9712
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska11091
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych47160
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe66783
Ikona - strzałka prawa20025994
Ikona - strzałka prawaRadni4105
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7542
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3962
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3959
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3905
Ikona - strzałka prawa20035450
Ikona - strzałka prawaRadni4180
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli6014
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3683
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4001
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3788
Ikona - strzałka prawa20046724
Ikona - strzałka prawaRadni4364
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4448
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4272
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4163
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4400
Ikona - strzałka prawa20056289
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3882
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3999
Ikona - strzałka prawaRadni3683
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4237
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3641
Ikona - strzałka prawa20067871
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4396
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji4064
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik5019
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4091
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4286
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4851
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3528
Ikona - strzałka prawa20076715
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4050
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3977
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4423
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3423
Ikona - strzałka prawaRadni3552
Ikona - strzałka prawa20085831
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3485
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3169
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3375
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3210
Ikona - strzałka prawaRadni3838
Ikona - strzałka prawa20094902
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3039
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3040
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3159
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3021
Ikona - strzałka prawaRadni3280
Ikona - strzałka prawa20106497
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3503
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2390
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2585
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2684
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2803
Ikona - strzałka prawaRadni3808
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20103168
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji3125
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3465
Ikona - strzałka prawa20117848
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2697
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3033
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4043
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3191
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.4116
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.3188
Ikona - strzałka prawa20124416
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2381
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2705
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3275
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2670
Ikona - strzałka prawaRadni2633
Ikona - strzałka prawa20134586
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2405
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2656
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2993
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2907
Ikona - strzałka prawaRadni3040
Ikona - strzałka prawa20145738
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1826
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2098
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2752
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2904
Ikona - strzałka prawaRadni3893
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2462
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2332
Ikona - strzałka prawa20154073
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1907
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2114
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2388
Ikona - strzałka prawaRadni2354
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2183
Ikona - strzałka prawa20164865
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1636
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2227
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2037
Ikona - strzałka prawaRadni2131
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1823
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2045
Ikona - strzałka prawa20174438
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1413
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1674
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1778
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1494
Ikona - strzałka prawaRadni2085
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1707
Ikona - strzałka prawa20182397
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji254
Ikona - strzałka prawaBurmistrz141
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik345
Ikona - strzałka prawaRadni467
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli287
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.220
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska867
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji622
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych12041
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12324
Ikona - strzałka prawaKontrole28544
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku18295
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności16206
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe10026
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202422144
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2678
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1939
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25477
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20131
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2877
Ikona - strzałka prawaUchwały8013
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał65825
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4556
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego37341
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie44606
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe94
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej45718
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych24876
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej33437
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna21071
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie29145
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska41062
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8817
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane28197
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315583
Ikona - strzałka prawaBudżet 200412115
Ikona - strzałka prawaBudżet 200533739
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610250
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711470
Ikona - strzałka prawaBudżet 200814150
Ikona - strzałka prawaBudżet 200912145
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013625
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111400
Ikona - strzałka prawaBudżet 201213337
Ikona - strzałka prawaBudżet 201318218
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148835
Ikona - strzałka prawaBudżet 20157672
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165918
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174927
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183572
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019885
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7379
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12838
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16301
Ikona - strzałka prawaArchiwum13185
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11507
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11901
Ikona - strzałka prawaAdministracja2
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11849

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-07-19 11:10:52, zmian dokonał(a): Anna Stawecka

WCAG 2.0 (Level AA)