Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna524010
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019213
Ikona - strzałka prawaAkty prawne50
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia63
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych58
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne63
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu57
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne397033
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe40738
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia799222
Ikona - strzałka prawaZarządzenia62858
Ikona - strzałka prawa20046993
Ikona - strzałka prawa20057704
Ikona - strzałka prawa20068850
Ikona - strzałka prawa200710049
Ikona - strzałka prawa20089915
Ikona - strzałka prawa20097737
Ikona - strzałka prawa20107644
Ikona - strzałka prawa20118596
Ikona - strzałka prawa20127344
Ikona - strzałka prawa20138456
Ikona - strzałka prawa20147382
Ikona - strzałka prawa20159659
Ikona - strzałka prawa20166639
Ikona - strzałka prawa20176858
Ikona - strzałka prawa20182954
Ikona - strzałka prawa20191147
Ikona - strzałka prawaPrzetargi953303
Ikona - strzałka prawaArchiwum30
Ikona - strzałka prawaWyniki86641
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie51141
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów3928
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich20213
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień8177
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy7244
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego6575
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6093
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej6204
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2809
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3117
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5063
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne86263
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2027
Ikona - strzałka prawa20181558
Ikona - strzałka prawa2019284
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO28683
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne12899
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw225
Ikona - strzałka prawaPetycje312
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza426
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13043
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów8874
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4164
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3156
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2130
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych290
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury137
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta46944
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy24815
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22468
Ikona - strzałka prawaRada Miasta56010
Ikona - strzałka prawaSesje - program109762
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233076
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20184094
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15570
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023938
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812400
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412238
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013268
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064369
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024171
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983882
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943893
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań392
Ikona - strzałka prawa2019253
Ikona - strzałka prawa2018275
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady20495
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał19435
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231574
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201818081
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201423604
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201012964
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200610494
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200210813
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985667
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945532
Ikona - strzałka prawaUchwały16005
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023830
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201432268
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201076741
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200622457
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215284
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199812694
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199412200
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-2023792
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy462
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań760
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej57287
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231107
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201820962
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201428997
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105782
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5416
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4371
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4413
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3932
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4298
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065489
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3578
Ikona - strzałka prawaProtokoły3491
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3663
Ikona - strzałka prawaProtokoły3357
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3384
Ikona - strzałka prawaProtokoły3253
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3481
Ikona - strzałka prawaProtokoły3489
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3502
Ikona - strzałka prawaProtokoły3753
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024227
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3634
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3582
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3974
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3595
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3668
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3479
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3603
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984084
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3629
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3567
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3539
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3356
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3386
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3489
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944074
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3408
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3329
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3322
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3472
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3385
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3248
Ikona - strzałka prawaWydziały52728
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11420
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8620
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami23028
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10828
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2654
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14437
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3538
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9480
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska10593
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych46067
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe63897
Ikona - strzałka prawa20025838
Ikona - strzałka prawaRadni3971
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7341
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3839
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3849
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3777
Ikona - strzałka prawa20035309
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5810
Ikona - strzałka prawaRadni4077
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3659
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3876
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3573
Ikona - strzałka prawa20046601
Ikona - strzałka prawaRadni4239
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4272
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4031
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4308
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4148
Ikona - strzałka prawa20056147
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3864
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3754
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3528
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4127
Ikona - strzałka prawaRadni3549
Ikona - strzałka prawa20067713
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4245
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4176
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3967
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4895
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3928
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4696
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3404
Ikona - strzałka prawa20076579
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3914
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3839
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4270
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3291
Ikona - strzałka prawaRadni3410
Ikona - strzałka prawa20085705
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3364
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3038
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3252
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3082
Ikona - strzałka prawaRadni3712
Ikona - strzałka prawa20094751
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2904
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2903
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3045
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2888
Ikona - strzałka prawaRadni3166
Ikona - strzałka prawa20106347
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3383
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2256
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2475
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2558
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2673
Ikona - strzałka prawaRadni3683
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20103041
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji3010
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3336
Ikona - strzałka prawa20117700
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2570
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2907
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3919
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3064
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.3991
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.3061
Ikona - strzałka prawa20124273
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2260
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2593
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3142
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2543
Ikona - strzałka prawaRadni2524
Ikona - strzałka prawa20134459
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2288
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2528
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2847
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2792
Ikona - strzałka prawaRadni2919
Ikona - strzałka prawa20145510
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1704
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1972
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2628
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2780
Ikona - strzałka prawaRadni3731
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2330
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2156
Ikona - strzałka prawa20153862
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1778
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1972
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2239
Ikona - strzałka prawaRadni2199
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2050
Ikona - strzałka prawa20164547
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1514
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2028
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1884
Ikona - strzałka prawaRadni1940
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1677
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1879
Ikona - strzałka prawa20173775
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1199
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1391
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1463
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1211
Ikona - strzałka prawaRadni1739
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1424
Ikona - strzałka prawa20181522
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji77
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik45
Ikona - strzałka prawaRadni115
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli50
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska677
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji436
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych11806
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12102
Ikona - strzałka prawaKontrole27601
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku17685
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności15509
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe9427
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202420890
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2330
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1662
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24854
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19385
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2586
Ikona - strzałka prawaUchwały8000
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał63471
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4323
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego35883
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie43532
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej43538
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych24038
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej32580
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna20595
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie28740
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska40021
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8480
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27476
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315252
Ikona - strzałka prawaBudżet 200411863
Ikona - strzałka prawaBudżet 200532931
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610085
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711155
Ikona - strzałka prawaBudżet 200813787
Ikona - strzałka prawaBudżet 200911831
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013237
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111005
Ikona - strzałka prawaBudżet 201212771
Ikona - strzałka prawaBudżet 201317492
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148419
Ikona - strzałka prawaBudżet 20157140
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165469
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174376
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182640
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019308
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7205
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12565
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15799
Ikona - strzałka prawaArchiwum12883
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11261
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11693
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11588

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-03-25 14:16:30, zmian dokonał(a): Hubert Gola

WCAG 2.0 (Level AA)