Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna505809
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20185094
Ikona - strzałka prawaAkty prawne654
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1091
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych387
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne678
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu851
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne385427
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe40245
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia765246
Ikona - strzałka prawaZarządzenia61055
Ikona - strzałka prawa20046871
Ikona - strzałka prawa20057541
Ikona - strzałka prawa20068703
Ikona - strzałka prawa20079901
Ikona - strzałka prawa20089792
Ikona - strzałka prawa20097619
Ikona - strzałka prawa20107508
Ikona - strzałka prawa20118499
Ikona - strzałka prawa20127213
Ikona - strzałka prawa20138302
Ikona - strzałka prawa20147231
Ikona - strzałka prawa20159369
Ikona - strzałka prawa20166423
Ikona - strzałka prawa20176552
Ikona - strzałka prawa20182669
Ikona - strzałka prawa201994
Ikona - strzałka prawaPrzetargi932276
Ikona - strzałka prawaArchiwum30
Ikona - strzałka prawaWyniki83837
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie49925
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów3809
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich19098
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień7793
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy6765
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego6350
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami5801
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej5903
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2695
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych2999
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego4918
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne83028
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów1651
Ikona - strzałka prawa20181337
Ikona - strzałka prawa201918
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO27442
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne12477
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw118
Ikona - strzałka prawaPetycje
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza108
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów12820
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów8663
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4024
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej2911
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego1980
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych128
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta46128
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy24464
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22140
Ikona - strzałka prawaRada Miasta54597
Ikona - strzałka prawaSesje - program106164
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231335
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20183374
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15282
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023472
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812149
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412121
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013179
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064293
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024082
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983796
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943818
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań209
Ikona - strzałka prawa2019103
Ikona - strzałka prawa2018171
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady19968
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał18731
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023727
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201817040
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201422936
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201012646
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200610179
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200210539
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985518
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945352
Ikona - strzałka prawaUchwały15736
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023305
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201431770
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201075664
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200622099
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215026
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199812426
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199411983
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-2023407
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy231
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań461
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej55206
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023355
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201819251
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201428059
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105683
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5291
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4303
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4328
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3862
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4217
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065337
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3499
Ikona - strzałka prawaProtokoły3415
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3574
Ikona - strzałka prawaProtokoły3278
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3306
Ikona - strzałka prawaProtokoły3179
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3385
Ikona - strzałka prawaProtokoły3423
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3425
Ikona - strzałka prawaProtokoły3675
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024141
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3561
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3507
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3875
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3520
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3597
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3414
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3527
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983989
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3555
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3492
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3464
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3282
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3312
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3416
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943971
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3345
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3258
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3248
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3389
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3317
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3162
Ikona - strzałka prawaWydziały51788
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11237
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8495
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami22323
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10644
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2572
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14262
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3407
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9341
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska10343
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych45409
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe62029
Ikona - strzałka prawa20025743
Ikona - strzałka prawaRadni3889
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7186
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3756
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3770
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3702
Ikona - strzałka prawa20035220
Ikona - strzałka prawaRadni3997
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3584
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3795
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3506
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5696
Ikona - strzałka prawa20046516
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4234
Ikona - strzałka prawaRadni4163
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4194
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3950
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4071
Ikona - strzałka prawa20056057
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3670
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3457
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4054
Ikona - strzałka prawaRadni3475
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3783
Ikona - strzałka prawa20067622
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4158
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4103
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3890
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4816
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3844
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4607
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3323
Ikona - strzałka prawa20076500
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3838
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3756
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4171
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3207
Ikona - strzałka prawaRadni3323
Ikona - strzałka prawa20085623
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3281
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2965
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3179
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3006
Ikona - strzałka prawaRadni3639
Ikona - strzałka prawa20094655
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2826
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2821
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2980
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2813
Ikona - strzałka prawaRadni3097
Ikona - strzałka prawa20106253
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3291
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2176
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2397
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2488
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2597
Ikona - strzałka prawaRadni3598
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20102967
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji2940
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3248
Ikona - strzałka prawa20117608
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2503
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2834
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3836
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2986
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.3911
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.2985
Ikona - strzałka prawa20124186
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2194
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2520
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3062
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2468
Ikona - strzałka prawaRadni2457
Ikona - strzałka prawa20134373
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2206
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2456
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2768
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2720
Ikona - strzałka prawaRadni2840
Ikona - strzałka prawa20145377
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1629
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1884
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2548
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2698
Ikona - strzałka prawaRadni3614
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2253
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2049
Ikona - strzałka prawa20153745
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1699
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1888
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2137
Ikona - strzałka prawaRadni2110
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1968
Ikona - strzałka prawa20164387
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1435
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1919
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1794
Ikona - strzałka prawaRadni1832
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1596
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1760
Ikona - strzałka prawa20173188
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1028
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1130
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1233
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1014
Ikona - strzałka prawaRadni1492
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1208
Ikona - strzałka prawa20181092
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska533
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji239
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych11660
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna11964
Ikona - strzałka prawaKontrole26999
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku17357
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności15099
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe9109
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2015-201919199
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2024
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1488
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24500
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18892
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2406
Ikona - strzałka prawaUchwały7966
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał61987
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4176
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego34952
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie42878
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej42262
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych23498
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej32018
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna20317
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie28485
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska39408
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8302
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27043
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315051
Ikona - strzałka prawaBudżet 200411699
Ikona - strzałka prawaBudżet 200532439
Ikona - strzałka prawaBudżet 20069985
Ikona - strzałka prawaBudżet 200710954
Ikona - strzałka prawaBudżet 200813571
Ikona - strzałka prawaBudżet 200911629
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013029
Ikona - strzałka prawaBudżet 201110775
Ikona - strzałka prawaBudżet 201212436
Ikona - strzałka prawaBudżet 201317046
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148234
Ikona - strzałka prawaBudżet 20156908
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165274
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174045
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182040
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7098
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12389
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15644
Ikona - strzałka prawaArchiwum12698
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11112
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11557
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11433

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-01-18 14:43:44, zmian dokonał(a): Anna Stawecka

WCAG 2.0 (Level AA)