Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna717158
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20204056
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1748
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1915
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych1314
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2051
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1749
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji1047
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20202026
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20212008
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy4274
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne481518
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe46492
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1200579
Ikona - strzałka prawaZarządzenia77211
Ikona - strzałka prawa20048854
Ikona - strzałka prawa20059596
Ikona - strzałka prawa200610855
Ikona - strzałka prawa200712049
Ikona - strzałka prawa200811666
Ikona - strzałka prawa20099561
Ikona - strzałka prawa20109548
Ikona - strzałka prawa201110019
Ikona - strzałka prawa20128805
Ikona - strzałka prawa201310162
Ikona - strzałka prawa20148977
Ikona - strzałka prawa201513743
Ikona - strzałka prawa20168491
Ikona - strzałka prawa20179258
Ikona - strzałka prawa20185516
Ikona - strzałka prawa20195846
Ikona - strzałka prawa20205295
Ikona - strzałka prawa20211157
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1211346
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych2128
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki123895
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie66670
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów5849
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień13769
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich37387
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy14588
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego11741
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami9850
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej9982
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4316
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych4803
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8111
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2603
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów4024
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe1357
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne120702
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów5146
Ikona - strzałka prawa20184986
Ikona - strzałka prawa20192772
Ikona - strzałka prawa20201566
Ikona - strzałka prawa2021318
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO45573
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne18786
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw1548
Ikona - strzałka prawaPetycje5068
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza3421
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów15685
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów10881
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady5947
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej5630
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego3866
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych2466
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1749
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności697
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta55758
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy27718
Ikona - strzałka prawaSkarbnik25293
Ikona - strzałka prawaRada Miasta66496
Ikona - strzałka prawaSesje - program147055
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202321389
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201813003
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły18609
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236906
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814659
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201413994
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201014702
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065487
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025284
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985073
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945048
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań3131
Ikona - strzałka prawa2021246
Ikona - strzałka prawa2020839
Ikona - strzałka prawa201927010
Ikona - strzałka prawa20181379
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady25917
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał25094
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202312598
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201823285
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201429346
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201016799
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200613790
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200214153
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19987623
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19947358
Ikona - strzałka prawaUchwały18867
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235619
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201436848
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201087697
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200626874
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200218795
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199816442
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199415756
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20235203
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy2364
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań7422
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej80818
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202311985
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201843418
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201441228
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20107034
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna6785
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5470
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5522
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4972
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5292
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20067302
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4689
Ikona - strzałka prawaProtokoły4528
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4686
Ikona - strzałka prawaProtokoły4376
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4421
Ikona - strzałka prawaProtokoły4254
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4572
Ikona - strzałka prawaProtokoły4424
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4578
Ikona - strzałka prawaProtokoły4676
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025323
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4716
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4552
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5202
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4724
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4770
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4477
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4688
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985265
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4704
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4662
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4602
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4416
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4479
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4476
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945311
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia4501
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4352
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4323
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4507
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4444
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa4275
Ikona - strzałka prawaWydziały60624
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich13451
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy10264
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami32064
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12823
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych3932
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego16671
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4725
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego12147
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska13827
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych53401
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe76445
Ikona - strzałka prawa20147062
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2694
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3112
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3824
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3828
Ikona - strzałka prawaRadni4991
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3503
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3444
Ikona - strzałka prawa20155345
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2901
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3172
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3416
Ikona - strzałka prawaRadni3458
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3108
Ikona - strzałka prawa20166337
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2502
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3371
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3106
Ikona - strzałka prawaRadni3250
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2812
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3146
Ikona - strzałka prawa20175866
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2399
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2710
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2777
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2512
Ikona - strzałka prawaRadni3232
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3206
Ikona - strzałka prawa20185074
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1453
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1093
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1679
Ikona - strzałka prawaRadni2047
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1489
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1530
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2070
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1757
Ikona - strzałka prawa20193104
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1303
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1590
Ikona - strzałka prawaRadni1580
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1579
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1488
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska989
Ikona - strzałka prawa20201404
Ikona - strzałka prawaBurmistrz215
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik292
Ikona - strzałka prawaRadni279
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli177
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.231
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska847
Ikona - strzałka prawa2021434
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska158
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych13830
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna13594
Ikona - strzałka prawaKontrole34495
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku21381
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności24941
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe14047
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202428865
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw4401
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe3619
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut28815
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny23694
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy4537
Ikona - strzałka prawaUchwały8031
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał82341
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi6021
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego48153
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie51641
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1174
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej60516
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych30875
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej39369
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna23619
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie31633
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska47257
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa10814
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie1172
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane33213
Ikona - strzałka prawaBudżet 200317559
Ikona - strzałka prawaBudżet 200413792
Ikona - strzałka prawaBudżet 200539004
Ikona - strzałka prawaBudżet 200611518
Ikona - strzałka prawaBudżet 200713382
Ikona - strzałka prawaBudżet 200816559
Ikona - strzałka prawaBudżet 200914368
Ikona - strzałka prawaBudżet 201016211
Ikona - strzałka prawaBudżet 201113997
Ikona - strzałka prawaBudżet 201217354
Ikona - strzałka prawaBudżet 201323606
Ikona - strzałka prawaBudżet 201411242
Ikona - strzałka prawaBudżet 201510320
Ikona - strzałka prawaBudżet 201611624
Ikona - strzałka prawaBudżet 20177687
Ikona - strzałka prawaBudżet 20187331
Ikona - strzałka prawaBudżet 20194875
Ikona - strzałka prawaBudżet 20202945
Ikona - strzałka prawaBudżet 2021660
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8492
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu14325
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19896
Ikona - strzałka prawaArchiwum14943
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13173
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów13389
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi13361

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-06-15 09:14:32, zmian dokonał(a): Emil Schab

WCAG 2.0 (Level AA)