Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna752498
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20205031
Ikona - strzałka prawaAkty prawne2092
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia2225
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych1605
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2368
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu2069
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji1356
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20203055
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20213975
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy5676
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne505558
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe47875
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1310146
Ikona - strzałka prawaZarządzenia81166
Ikona - strzałka prawa20049280
Ikona - strzałka prawa200510037
Ikona - strzałka prawa200611394
Ikona - strzałka prawa200712570
Ikona - strzałka prawa200812132
Ikona - strzałka prawa20099965
Ikona - strzałka prawa201010026
Ikona - strzałka prawa201110375
Ikona - strzałka prawa20129301
Ikona - strzałka prawa201310556
Ikona - strzałka prawa20149388
Ikona - strzałka prawa201514159
Ikona - strzałka prawa20168932
Ikona - strzałka prawa20179752
Ikona - strzałka prawa20186044
Ikona - strzałka prawa20196484
Ikona - strzałka prawa20206154
Ikona - strzałka prawa20213039
Ikona - strzałka prawa202261
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1286141
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych5238
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki131905
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie70584
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów6332
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich41643
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień15236
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy16447
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego13336
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami10904
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10983
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4739
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych5242
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9088
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe3364
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów5858
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe1723
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne129272
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów6037
Ikona - strzałka prawa20185523
Ikona - strzałka prawa20193150
Ikona - strzałka prawa20202006
Ikona - strzałka prawa2021836
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO50706
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne19705
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw1891
Ikona - strzałka prawaPetycje6143
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza4085
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów16236
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów11327
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady6398
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej6210
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego4355
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych3013
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2219
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1234
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta57310
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy28453
Ikona - strzałka prawaSkarbnik25910
Ikona - strzałka prawaRada Miasta69322
Ikona - strzałka prawaSesje - program155424
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202326866
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201815246
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły19233
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20238053
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201815149
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201414456
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201015143
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065833
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025723
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985438
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945399
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań3617
Ikona - strzałka prawa2021713
Ikona - strzałka prawa20201143
Ikona - strzałka prawa201927469
Ikona - strzałka prawa20181671
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady27114
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał26355
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202315623
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201824320
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201430686
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201017675
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200614584
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215056
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19988133
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19947856
Ikona - strzałka prawaUchwały19587
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236906
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201437932
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201090860
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200628217
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200219948
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199817661
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199416838
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20235983
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy2923
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań9185
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej86259
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202315575
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201848558
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201444044
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20107355
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna7184
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5780
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5823
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5259
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5584
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20067755
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4980
Ikona - strzałka prawaProtokoły4929
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4993
Ikona - strzałka prawaProtokoły4636
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4715
Ikona - strzałka prawaProtokoły4636
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4870
Ikona - strzałka prawaProtokoły4674
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4884
Ikona - strzałka prawaProtokoły4931
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025634
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5023
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4908
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5587
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5189
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego5086
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4814
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia5078
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985634
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia5004
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4999
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4979
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4782
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4777
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4843
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945668
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia4813
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4654
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4625
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4861
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4783
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa4563
Ikona - strzałka prawaWydziały62466
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich14053
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy10644
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami34391
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej13471
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych4233
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego17323
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu5064
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego12605
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska14652
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych55249
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe78382
Ikona - strzałka prawa20155711
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3191
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3499
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3744
Ikona - strzałka prawaRadni3762
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3447
Ikona - strzałka prawa20166758
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2855
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3723
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3466
Ikona - strzałka prawaRadni3714
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3128
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3601
Ikona - strzałka prawa20176255
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2710
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3031
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.3089
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2838
Ikona - strzałka prawaRadni3571
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3611
Ikona - strzałka prawa20185472
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1885
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1378
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2009
Ikona - strzałka prawaRadni2428
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1824
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1876
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2418
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2098
Ikona - strzałka prawa20193530
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1608
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1935
Ikona - strzałka prawaRadni1903
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2114
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1865
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1280
Ikona - strzałka prawa20202598
Ikona - strzałka prawaBurmistrz668
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik974
Ikona - strzałka prawaRadni863
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli860
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.828
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1339
Ikona - strzałka prawa20211692
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska755
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych14255
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna14010
Ikona - strzałka prawaKontrole36326
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku22230
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności28353
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe15256
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202430699
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw4941
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe4208
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut29705
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny24750
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy5040
Ikona - strzałka prawaUchwały8054
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał86776
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi6459
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego50775
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie53270
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1536
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej64870
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych32316
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej41052
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna24538
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie32458
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska49254
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa11361
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie1670
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane34958
Ikona - strzałka prawaBudżet 200318186
Ikona - strzałka prawaBudżet 200414283
Ikona - strzałka prawaBudżet 200540598
Ikona - strzałka prawaBudżet 200611884
Ikona - strzałka prawaBudżet 200713961
Ikona - strzałka prawaBudżet 200817285
Ikona - strzałka prawaBudżet 200915054
Ikona - strzałka prawaBudżet 201016969
Ikona - strzałka prawaBudżet 201114830
Ikona - strzałka prawaBudżet 201218592
Ikona - strzałka prawaBudżet 201325354
Ikona - strzałka prawaBudżet 201411972
Ikona - strzałka prawaBudżet 201511159
Ikona - strzałka prawaBudżet 201612262
Ikona - strzałka prawaBudżet 20178474
Ikona - strzałka prawaBudżet 20188311
Ikona - strzałka prawaBudżet 20196143
Ikona - strzałka prawaBudżet 20204470
Ikona - strzałka prawaBudżet 20212593
Ikona - strzałka prawaNarzędzia9129
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu15150
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21161
Ikona - strzałka prawaArchiwum15913
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14352
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów14295
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi13898

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-01-21 12:51:22, zmian dokonał(a): Beata Pisarek

WCAG 2.0 (Level AA)