Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna735318
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20204794
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1944
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia2095
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych1483
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2241
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1938
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji1238
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20202784
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20213523
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy5296
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne495152
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe47502
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1265454
Ikona - strzałka prawaZarządzenia79498
Ikona - strzałka prawa20049099
Ikona - strzałka prawa20059852
Ikona - strzałka prawa200611191
Ikona - strzałka prawa200712348
Ikona - strzałka prawa200811941
Ikona - strzałka prawa20099823
Ikona - strzałka prawa20109836
Ikona - strzałka prawa201110225
Ikona - strzałka prawa20129138
Ikona - strzałka prawa201310400
Ikona - strzałka prawa20149204
Ikona - strzałka prawa201514000
Ikona - strzałka prawa20168774
Ikona - strzałka prawa20179543
Ikona - strzałka prawa20185860
Ikona - strzałka prawa20196266
Ikona - strzałka prawa20205766
Ikona - strzałka prawa20212124
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1256275
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych4180
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki128589
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie68939
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów6133
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich39745
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień14607
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy15667
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego12653
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami10445
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10600
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4545
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych5047
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8609
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe3100
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów5126
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe1596
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne125230
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów5614
Ikona - strzałka prawa20185295
Ikona - strzałka prawa20193018
Ikona - strzałka prawa20201837
Ikona - strzałka prawa2021613
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO48431
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne19313
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw1758
Ikona - strzałka prawaPetycje5686
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza3817
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów16041
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów11158
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady6223
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej5980
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego4157
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych2796
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2046
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1011
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta56697
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy28154
Ikona - strzałka prawaSkarbnik25661
Ikona - strzałka prawaRada Miasta68023
Ikona - strzałka prawaSesje - program152081
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202324328
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814347
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły18977
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20237511
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814967
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201414279
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201015003
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065701
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025565
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985300
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945263
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań3400
Ikona - strzałka prawa2021491
Ikona - strzałka prawa20201015
Ikona - strzałka prawa201927273
Ikona - strzałka prawa20181560
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady26604
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał25721
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202314022
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201823859
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201430204
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201017320
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200614263
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200214694
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19987926
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19947639
Ikona - strzałka prawaUchwały19251
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236220
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201437483
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201089436
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200627667
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200219490
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199817244
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199416435
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20235650
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy2690
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań8399
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej84067
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202313856
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201846388
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201442802
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20107233
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna7030
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5656
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5697
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5143
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5473
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20067577
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4864
Ikona - strzałka prawaProtokoły4782
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4863
Ikona - strzałka prawaProtokoły4534
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4599
Ikona - strzałka prawaProtokoły4482
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4759
Ikona - strzałka prawaProtokoły4571
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4774
Ikona - strzałka prawaProtokoły4825
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025507
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4903
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4777
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5435
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5043
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4963
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4700
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4948
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985476
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4889
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4876
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4855
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4653
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4663
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4732
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945521
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia4679
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4543
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4506
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4695
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4662
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa4453
Ikona - strzałka prawaWydziały61711
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich13810
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy10489
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami33386
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej13223
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych4115
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego17094
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4937
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego12436
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska14336
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych54497
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe77714
Ikona - strzałka prawa20155566
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3077
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3368
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3609
Ikona - strzałka prawaRadni3633
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3308
Ikona - strzałka prawa20166592
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2690
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3581
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3320
Ikona - strzałka prawaRadni3511
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3003
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3423
Ikona - strzałka prawa20176097
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2594
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2900
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2964
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2704
Ikona - strzałka prawaRadni3433
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3456
Ikona - strzałka prawa20185320
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1725
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1257
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1880
Ikona - strzałka prawaRadni2301
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1688
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1737
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2280
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1962
Ikona - strzałka prawa20193350
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1472
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1781
Ikona - strzałka prawaRadni1768
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1899
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1719
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1158
Ikona - strzałka prawa20202090
Ikona - strzałka prawaBurmistrz478
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik676
Ikona - strzałka prawaRadni649
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli569
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.579
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1119
Ikona - strzałka prawa20211160
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska484
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych14081
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna13841
Ikona - strzałka prawaKontrole35563
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku21866
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności26861
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe14786
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202429881
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw4717
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe3957
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut29323
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny24281
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy4870
Ikona - strzałka prawaUchwały8050
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał84825
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi6280
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego49730
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie52609
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1417
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej63022
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych31717
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej40359
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna24161
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie32151
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska48423
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa11146
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie1474
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane34333
Ikona - strzałka prawaBudżet 200317955
Ikona - strzałka prawaBudżet 200414088
Ikona - strzałka prawaBudżet 200539968
Ikona - strzałka prawaBudżet 200611748
Ikona - strzałka prawaBudżet 200713739
Ikona - strzałka prawaBudżet 200816991
Ikona - strzałka prawaBudżet 200914783
Ikona - strzałka prawaBudżet 201016673
Ikona - strzałka prawaBudżet 201114493
Ikona - strzałka prawaBudżet 201218109
Ikona - strzałka prawaBudżet 201324685
Ikona - strzałka prawaBudżet 201411679
Ikona - strzałka prawaBudżet 201510822
Ikona - strzałka prawaBudżet 201612027
Ikona - strzałka prawaBudżet 20178184
Ikona - strzałka prawaBudżet 20187980
Ikona - strzałka prawaBudżet 20195743
Ikona - strzałka prawaBudżet 20204029
Ikona - strzałka prawaBudżet 20211851
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8970
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu14960
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20741
Ikona - strzałka prawaArchiwum15702
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14064
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów14106
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi13744

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-10-25 14:51:05, zmian dokonał(a): Dariusz Treliński

WCAG 2.0 (Level AA)