Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna830951
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy8403
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne563971
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe50743
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1552919
Ikona - strzałka prawaZarządzenia87973
Ikona - strzałka prawa200410412
Ikona - strzałka prawa200511289
Ikona - strzałka prawa200612568
Ikona - strzałka prawa200713773
Ikona - strzałka prawa200813076
Ikona - strzałka prawa200910852
Ikona - strzałka prawa201011131
Ikona - strzałka prawa201111314
Ikona - strzałka prawa201210251
Ikona - strzałka prawa201311627
Ikona - strzałka prawa201410319
Ikona - strzałka prawa201515141
Ikona - strzałka prawa201610050
Ikona - strzałka prawa201710849
Ikona - strzałka prawa20187137
Ikona - strzałka prawa20197621
Ikona - strzałka prawa20207588
Ikona - strzałka prawa20214530
Ikona - strzałka prawa20223552
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1382064
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych10904
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki148596
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie76829
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów7299
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich51244
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień18191
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy20223
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego16257
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami12653
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12957
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu5755
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych6348
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11844
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe4933
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów10371
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe2620
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne146215
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów8258
Ikona - strzałka prawa20186563
Ikona - strzałka prawa20194246
Ikona - strzałka prawa20202919
Ikona - strzałka prawa20211743
Ikona - strzałka prawa20221361
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO62284
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne21907
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw2727
Ikona - strzałka prawaPetycje8753
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza5527
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów17635
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów12443
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady7392
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej7447
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego5354
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych4281
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3218
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2532
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta60818
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy30055
Ikona - strzałka prawaSkarbnik27555
Ikona - strzałka prawaRada Miasta74618
Ikona - strzałka prawaSesje - program172940
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202339466
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201820719
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły20833
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202310957
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201816179
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201415597
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201016154
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066695
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20026689
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19986278
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19946171
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań4794
Ikona - strzałka prawa2022915
Ikona - strzałka prawa20211882
Ikona - strzałka prawa20201839
Ikona - strzałka prawa201928656
Ikona - strzałka prawa20182390
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady29441
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał28808
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202320817
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201826088
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201433956
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201019595
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200616655
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200217161
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19989194
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19948934
Ikona - strzałka prawaUchwały20998
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20239098
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201440329
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201096758
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200630941
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200222351
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199820236
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199419435
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20237389
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy3918
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań11760
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej98255
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202325891
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201862270
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201451692
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20108146
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna8042
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego6514
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej6587
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5965
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego6350
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20068749
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5686
Ikona - strzałka prawaProtokoły5794
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5728
Ikona - strzałka prawaProtokoły5359
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5420
Ikona - strzałka prawaProtokoły5443
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5619
Ikona - strzałka prawaProtokoły5328
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5597
Ikona - strzałka prawaProtokoły5685
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20026377
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5968
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5761
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej6579
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego6210
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego5806
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5667
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia5871
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19986455
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia5744
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5795
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5728
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5539
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5493
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5671
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19946475
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia5504
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5524
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5375
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5545
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5561
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa5495
Ikona - strzałka prawaWydziały66590
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich15345
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy11666
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami39611
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej14685
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych5025
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego18407
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu6050
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego13943
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska16386
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych58974
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe83244
Ikona - strzałka prawa20177145
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3525
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3788
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.3787
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4035
Ikona - strzałka prawaRadni4315
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska4640
Ikona - strzałka prawa20186362
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2819
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2031
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2687
Ikona - strzałka prawaRadni3230
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2593
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2664
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3157
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2902
Ikona - strzałka prawa20194554
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2360
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2755
Ikona - strzałka prawaRadni2663
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3434
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2776
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2051
Ikona - strzałka prawa20204465
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1501
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2137
Ikona - strzałka prawaRadni1794
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2309
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1927
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2334
Ikona - strzałka prawa20215674
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1126
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1505
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne1576
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1514
Ikona - strzałka prawaRadni1263
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1993
Ikona - strzałka prawaPrezes Zarządu SIM SMS Sp. z.o.o560
Ikona - strzałka prawa20221770
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1194
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych15300
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna15046
Ikona - strzałka prawaKontrole43154
Ikona - strzałka prawa2022585
Ikona - strzałka prawa2021 i wcześniejsze548
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku24407
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności33590
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe17503
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202434172
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw6048
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe5416
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut31887
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny27179
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy6126
Ikona - strzałka prawaUchwały8066
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał96921
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi7436
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego55703
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie57026
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2664
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej73076
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych35613
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej44810
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna27213
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie34146
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska53908
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa12725
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie2684
Ikona - strzałka prawaŻłobek w Piaskach
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane39855
Ikona - strzałka prawaBudżet 200320174
Ikona - strzałka prawaBudżet 200415502
Ikona - strzałka prawaBudżet 200544901
Ikona - strzałka prawaBudżet 200612762
Ikona - strzałka prawaBudżet 200715291
Ikona - strzałka prawaBudżet 200818811
Ikona - strzałka prawaBudżet 200916509
Ikona - strzałka prawaBudżet 201018739
Ikona - strzałka prawaBudżet 201116548
Ikona - strzałka prawaBudżet 201221288
Ikona - strzałka prawaBudżet 201329005
Ikona - strzałka prawaBudżet 201413492
Ikona - strzałka prawaBudżet 201512916
Ikona - strzałka prawaBudżet 201613539
Ikona - strzałka prawaBudżet 20179996
Ikona - strzałka prawaBudżet 201810120
Ikona - strzałka prawaBudżet 20198085
Ikona - strzałka prawaBudżet 20206668
Ikona - strzałka prawaBudżet 20215687
Ikona - strzałka prawaBudżet 20222866
Ikona - strzałka prawaNarzędzia9975
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu16267
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24741
Ikona - strzałka prawaArchiwum17164
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego15724
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów15247
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi14918

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-01-27 12:54:47, zmian dokonał(a): Wojciech Abramowicz

WCAG 2.0 (Level AA)