Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna792815
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy6852
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne531334
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe49402
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1413966
Ikona - strzałka prawaZarządzenia84009
Ikona - strzałka prawa20049730
Ikona - strzałka prawa200510541
Ikona - strzałka prawa200611939
Ikona - strzałka prawa200713067
Ikona - strzałka prawa200812494
Ikona - strzałka prawa200910284
Ikona - strzałka prawa201010524
Ikona - strzałka prawa201110756
Ikona - strzałka prawa20129706
Ikona - strzałka prawa201311000
Ikona - strzałka prawa20149793
Ikona - strzałka prawa201514580
Ikona - strzałka prawa20169370
Ikona - strzałka prawa201710229
Ikona - strzałka prawa20186518
Ikona - strzałka prawa20196952
Ikona - strzałka prawa20206743
Ikona - strzałka prawa20213729
Ikona - strzałka prawa20221455
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1326219
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych7554
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki138904
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie73403
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów6692
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień16381
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich45248
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy18182
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14597
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami11674
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11859
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu5196
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych5668
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego10324
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne136605
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe4069
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów7610
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe2111
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów6926
Ikona - strzałka prawa20185918
Ikona - strzałka prawa20193538
Ikona - strzałka prawa20202353
Ikona - strzałka prawa20211190
Ikona - strzałka prawa2022390
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO55304
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne20443
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw2221
Ikona - strzałka prawaPetycje7028
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza4650
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów16781
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów11759
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady6773
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej6709
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego4738
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych3514
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2616
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1777
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta58660
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy29111
Ikona - strzałka prawaSkarbnik26512
Ikona - strzałka prawaRada Miasta71450
Ikona - strzałka prawaSesje - program163069
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202331450
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201817345
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły19936
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20239113
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201815547
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201414944
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201015532
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066151
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20026081
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985779
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945689
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań4089
Ikona - strzałka prawa2022365
Ikona - strzałka prawa20211229
Ikona - strzałka prawa20201415
Ikona - strzałka prawa201927879
Ikona - strzałka prawa20181938
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady28045
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał27439
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202317983
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201825079
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201431845
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201018460
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200615354
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215819
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19988551
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19948290
Ikona - strzałka prawaUchwały20144
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20237895
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201438880
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201093311
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200629279
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200220985
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199818695
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199418005
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20236585
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy3318
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań10202
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej91037
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202319279
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201854152
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201447122
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20107675
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna7512
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego6054
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej6123
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5559
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5946
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20068144
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5246
Ikona - strzałka prawaProtokoły5275
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5264
Ikona - strzałka prawaProtokoły4866
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4982
Ikona - strzałka prawaProtokoły5015
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5151
Ikona - strzałka prawaProtokoły4926
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5149
Ikona - strzałka prawaProtokoły5235
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025921
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5364
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5241
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5995
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5627
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego5360
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5126
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia5401
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985955
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia5266
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5288
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5248
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5087
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5035
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5158
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945979
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia5085
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4981
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4925
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5119
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5114
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa4906
Ikona - strzałka prawaWydziały64318
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich14616
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy11054
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami36536
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej13969
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych4543
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego17746
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu5459
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego13035
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska15279
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych56706
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe81234
Ikona - strzałka prawa20176610
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3031
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3331
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.3357
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3336
Ikona - strzałka prawaRadni3859
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3979
Ikona - strzałka prawa20185832
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2263
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1630
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2273
Ikona - strzałka prawaRadni2692
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2101
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2154
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2686
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2373
Ikona - strzałka prawa20193952
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1887
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2250
Ikona - strzałka prawaRadni2213
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2599
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2207
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1576
Ikona - strzałka prawa20203655
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1005
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1560
Ikona - strzałka prawaRadni1279
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1495
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1396
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1778
Ikona - strzałka prawa20213980
Ikona - strzałka prawaBurmistrz472
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik694
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne682
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli589
Ikona - strzałka prawaRadni520
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1432
Ikona - strzałka prawa2022937
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska691
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych14712
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna14448
Ikona - strzałka prawaKontrole39215
Ikona - strzałka prawa2022139
Ikona - strzałka prawa2021 i wcześniejsze133
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku23244
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności30783
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe16133
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202432171
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw5360
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe4693
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut30663
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny25674
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy5477
Ikona - strzałka prawaUchwały8064
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał90614
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi6837
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego52732
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie54903
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2001
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej68924
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych33638
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej42340
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna25678
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie33150
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska51202
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa11912
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie2052
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane36679
Ikona - strzałka prawaBudżet 200319401
Ikona - strzałka prawaBudżet 200414764
Ikona - strzałka prawaBudżet 200542259
Ikona - strzałka prawaBudżet 200612226
Ikona - strzałka prawaBudżet 200714483
Ikona - strzałka prawaBudżet 200817905
Ikona - strzałka prawaBudżet 200915638
Ikona - strzałka prawaBudżet 201017694
Ikona - strzałka prawaBudżet 201115509
Ikona - strzałka prawaBudżet 201219729
Ikona - strzałka prawaBudżet 201326846
Ikona - strzałka prawaBudżet 201412596
Ikona - strzałka prawaBudżet 201511872
Ikona - strzałka prawaBudżet 201612792
Ikona - strzałka prawaBudżet 20179124
Ikona - strzałka prawaBudżet 20189056
Ikona - strzałka prawaBudżet 20196956
Ikona - strzałka prawaBudżet 20205461
Ikona - strzałka prawaBudżet 20214059
Ikona - strzałka prawaBudżet 20221092
Ikona - strzałka prawaNarzędzia9428
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu15577
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22576
Ikona - strzałka prawaArchiwum16460
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14925
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów14689
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi14325

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-06-29 08:42:29, zmian dokonał(a): Jacek Mróz

WCAG 2.0 (Level AA)